4.1 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MAG 32C6X Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MAG 32C6X Monitör Fiyatları

MSI Mag 32c6x 31.5'' 1ms 250hz Va Curved Adaptive-sync Full Hd Gaming (OYUNCU) Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 10999.00
MSI 31.5" MAG 32C6X 1920x1080 (FHD) 16:9 CURVE 1500R VA 250HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR - 709.4 x 507.2 x 249.8mm

Satıcı: Dünyam Teknolojileri | 7 yorum

11.531,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 11531.07
MSI MAG 32C6X 31.5" 250 Hz 1 Ms Full HD Adaptive Sync VA Kavisli Oyuncu Monitör

Satıcı: dunyamteknolojileri

12.089,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 12089.07
MSI MAG 32C6X 31.5" FHD CURVE VA 250HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: Tekramarket

12.099,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 12099.78
MSI MAG 32C6X 31.5 inç 250Hz 1ms Full HD Adaptive Sync VA Kavisli Gaming Monitör 12.008,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 12018
MSI MAG 32C6X 31.5 inç 250Hz 1ms Full HD Adaptive Sync VA Kavisli Gaming Monitör 12.008,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 12018
MSI MAG 32C6X 31.5" 250 Hz 1 Ms Full HD Adaptive Sync VA Kavisli Oyuncu Monitör

Satıcı: Techburada

12.257,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 12257.03
MSI MAG 32C6X 31.5 1920x1080 250Hz 1ms HDMI DP Curved Touch Adaptive Sync Curve 1500R Gaming Monitö

Satıcı: Gpn Teknoloji

12.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 12299.00
MSI MAG 32C6X 31.5 1920x1080 250Hz 1ms HDMI DP Curved Touch Adaptive Sync Curve 1500R Gaming Monitö

Satıcı: Tekramarket

12.419,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 12419.88
MSI MAG 32C6X 31.5" FHD CURVE VA 250HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

12.433,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 12433.54
MSI MAG 32C6X 31.5″ 1ms 250Hz VA Curved Adaptive-Sync Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: Nethouse

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 12499.00
MSI MAG 32C6X 31.5″ 1ms 250Hz VA Curved Adaptive-Sync Full HD Gaming (Oyuncu) Monitör 12.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 12909.00
Msı Mag 32C6x 31.5 1920X1080 250Hz 1Ms Hdmı Dp Curved Adaptive Sync Curve 1500R Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

13.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 13649.00
Msı Mag 32C6x 31.5 1920X1080 250Hz 1Ms Hdmı Dp Curved Touch Adaptive Sync Curve 1500R Gaming Monitör

Satıcı: TEKNORYA

15.028,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 15028.30

MSI MAG 32C6X Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MAG 32C6X Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI MAG 32C6X Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 709.4 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 507.2 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 249.8 mm
• Ekran Genişliği 709.4 mm
• Ekran Yüksekliği 419.1 mm
• Ekran Derinliği 107.2 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MAG
• Barkod (EAN) 4711377195362

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MAG 32C6X Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.