4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI MPG 272QRF X36 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI MPG 272QRF X36 Monitör Fiyatları

MSI MPG 272QRF X36 27″ 360Hz 0.5ms G-SYNC Pulsar Pivot WQHD Rapid IPS Gaming(Oyuncu) Monitör 39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

1 39999.00
MSI MPG 272QRF X36 27″ 360Hz 0.5ms G-SYNC Pulsar Pivot WQHD Rapid IPS Gaming(Oyuncu) Monitör

Satıcı: incehesap

40.835,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 40835.62
MSI MPG 272QRF X36 27″ 360Hz 0.5ms G-SYNC Pulsar Pivot WQHD Rapid IPS Gaming(Oyuncu) Monitör

Satıcı: TECHBURADA

41.374,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 41374.38
Msı Mpg 272qrf X36 27 360hz 0.5ms G-sync Pulsar Pivot Wqhd Cece5msı0026

Satıcı: incehesap

41.795,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 41795.10
Msı Mpg 272qrf X36 27 360hz 0.5ms G-sync Pulsar Pivot Wqhd Cece5msı0026

Satıcı: Techburada

42.243,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 42243.95
MSI MPG 272QRF X36 27″ 360Hz 0.5ms G-SYNC Pulsar Pivot WQHD Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

42.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 42279.00
MSI 27 MPG 272QRF X36, Gaming Monitör, WQHD, 16:9, Flat, Rapid IPS, 360Hz, 0.5ms, G-SYNC Pulsar, Pivot

Satıcı: incehesap

43.009,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 43019
MSI MPG 272QRF X36 27 2560x1440 WQHD 360Hz 0.5ms HDMI DP G-Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

43.229,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 43229.96
MSI MPG 272QRF X36 27″ 360Hz 0.5ms G-SYNC Pulsar Pivot WQHD Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

43.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 43509.00
Msı 27 Mpg 272Qrf X36 2560X1440 (Wqhd) 16:9 Flat Rapıd Ips 360Hz 0.5Ms G-Sync Pulsar Pıvot Gamıng Mo

Satıcı: Techburada

45.031,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 45031.20
MSI 27 MPG 272QRF X36 2560x1440 (WQHD) 16:9 FLAT RAPID IPS 360HZ 0.5MS G-SYNC PULSAR PIVOT GAMING MONITOR - 0,5 ms - 360 Hz

Satıcı: incehesap

45.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 45729.00
MSI MPG 272QRF X36 27 2560x1440 WQHD 360Hz 0.5ms HDMI DP G-Sync Rapid IPS Gaming Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

46.655,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 46655.04
Msı Mpg 272Qrf X36 27 2560X1440 Wqhd 360Hz 0.5Ms Hdmı Dp G-Sync Rapid Ips Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

47.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 47039.00

MSI MPG 272QRF X36 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MPG 272QRF X36 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MPG 272QRF X36 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 3
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614.3 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 422.2 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 227.9 mm
• Ekran Genişliği 614.3 mm
• Ekran Yüksekliği 381.7 mm
• Ekran Derinliği 75.1 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 55 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MPG 272QRF X36 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.