4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

MSI MPG 321CURX QD-OLED Monitör Fiyatları

MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5 3840x2160 UHD 240Hz 0.03 ms Curve 1700R QD-OLED HDMI DP Type-C True Black 400 Gaming Monitör

Satıcı: Nethouse

47.249,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 47249.06
MSI 31.5″ MPG 321CURX QD-OLED 4K UHD 240Hz 0.03ms G-Sync Uyumlu Curved 1700R Gaming Monitör 48.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 48999.00
MSI 31.5″ MPG 321CURX QD-OLED UHD 240Hz 0.03ms G-Sync Uyumlu Curved 1700R Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

49.584,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

3 49584.86
MSI 31.5 3840x2160 (UHD) 16:9 QD-OLED 240HZ 0.03MS G-SYNC Gaming MONITOR

Satıcı: incehesap

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 49999.00
Msı 31.5 Mpg 321curx Qd-oled 3840x2160 Uhd 16:9 Curve 1700r Qd-oled 240hz 0.03ms Gtg G-sync Compatıble Gaming Monıtor

Satıcı: Techburada

50.573,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 50573.77
Msı 31.5 Mpg 321curx Qd-oled 3840x2160 Uhd 16:9 Curve 1700r Qd-oled 240hz 0.03ms Gtg G-sync Compatıble Gaming Monıtor

Satıcı: Tekramarket

50.849,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 50849.61
MSI 31.5″ MPG 321CURX QD-OLED UHD 240Hz 0.03ms G-Sync Uyumlu Curved 1700R Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

51.039,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 51039.00
MSI Msı 31.5 Mpg 321CURX Qd-Oled 3840X2160 (Uhd) 16:9 Curve 1700R Qd-Oled 240HZ 0.03MS (Gtg) G-Sync Compatıble Gamıng Monıtor - 240 Hz - 31,5 inç

Satıcı: Techburada | 6 yorum

51.107,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 51107.47
MSI MPG 321CURX QD-OLED 31.5 3840x2160 UHD 240Hz 0.03 ms Curve 1700R QD-OLED HDMI DP Type-C True Black 400 Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

51.754,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 51754.76
MSI 31.5 3840x2160 (UHD) 16:9 QD-OLED 240HZ 0.03MS G-SYNC Gaming MONITOR

Satıcı: Nethouse

51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 51999.00
Msı 31.5 Mpg 321Curx Qd-Oled Uhd Curve 1700R Qd-Oled 240Hz 0.03Ms Gtg Compatıble Gamıng Monıtor

Satıcı: Techburada

52.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 52974.00
Msı Mpg 321Curx Qd-Oled 31.5 3840X2160 Uhd 240Hz 0.03 Ms Curve 1700R Qd-Oled Hdmı Dp Type-C True Black 400 Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

56.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 56309.00

MSI MPG 321CURX QD-OLED Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MPG 321CURX QD-OLED Monitör Ürün Ailesi

MSI MAG 321CUP QD-OLED Monitör 31.5 İnç 42.899,00 TL
MSI MPG 321CURX QD-OLED Monitör 31.5 İnç 47.249,06 TL

MSI MPG 321CURX QD-OLED Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MPG 321CURX QD-OLED Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 100 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 714 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 473 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 318 mm
• Ekran Genişliği 714 mm
• Ekran Yüksekliği 423 mm
• Ekran Derinliği 123 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 50 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Seri MSI MPG
• Barkod (EAN) 4711377250719

MSI MPG 321CURX QD-OLED Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.