4.6 (3 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

MSI MPG 321URXW QD-OLED Monitör Fiyatları

MSI MPG 321URXW QD-OLED 31.5″ 240Hz 0.03Ms QD-OLED G-Sync Compatible Beyaz Gaming Monitör 48.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 48599.00
MSI MPG 321URXW QD-OLED 31.5″ 240Hz 0.03Ms QD-OLED G-Sync Compatible Beyaz Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

48.656,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 48656.36
MSI MPG 321URXW QD-OLED 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD G-Sync Pivot Gaming Monitör 48.655,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 48665.99
MSI MPG 321URXW QD-OLED 31.5 inç 240Hz 0.03ms 4K UHD G-Sync Pivot Gaming Monitör 48.655,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 48665.99
MSI MPG 321URXW QD-OLED 31.5″ 240Hz 0.03Ms QD-OLED G-Sync Compatible Beyaz Gaming Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

48.984,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

5 48984.03
MSI MPG 321URXW QD-OLED 31.5″ 240Hz 0.03Ms QD-OLED G-Sync Compatible Beyaz Gaming Monitör

Satıcı: Nethouse

49.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 49899.00
MSI MPG 321URXW QD-OLED 31.5″ 240Hz 0.03Ms QD-OLED G-Sync Compatible Beyaz Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 49999.00
Msı Mpg 321urxw Qd-oled 31.5 240hz 0.03ms Qd-oled G-sync Cece5msı0277

Satıcı: Techburada

50.137,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 50137.42
Msı 31.5" Mpg 321URXW Qd-Oled 3840X2160 (Uhd) 16:9 Flat Qd-Oled 240HZ 0.03MS G-Sync Compatıble Beyaz Gamıng Monıtor - 240 Hz - 31,5 inç

Satıcı: Nethouse | 5 yorum

50.219,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 50219.07
Msı 31.5" Mpg 321Urxw Qd-Oled Uhd Flat Qd-Oled 240Hz 0.03Ms G-Sync Compatıble Beyaz Gamıng Monitör

Satıcı: Techburada

50.629,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 50629.20
Msı Mpg 321urxw Qd-oled 31.5 240hz 0.03ms Qd-oled G-sync Cece5msı0277

Satıcı: incehesap

50.777,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 50777.10
MSI MPG 321URXW QD-OLED 31.5″ 240Hz 0.03Ms QD-OLED G-Sync Compatible Beyaz Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

50.855,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 50855.04
MSI MPG 321URXW QD-OLED 31.5″ 240Hz 0.03Ms QD-OLED G-Sync Compatible Beyaz Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

53.317,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 53317.44
Msı Mpg 321Urxw Qd-Oled 31.5 3840X2160 Uhd 240Hz 0.03 Ms Hdmı Dp Type-C True Black 400 G-Sync Qd-Oled Gaming Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

56.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

14 56309.00

MSI MPG 321URXW QD-OLED Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MPG 321URXW QD-OLED Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MPG 321URXW QD-OLED Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 110 mm
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 718 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 483 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 242 mm
• Ekran Genişliği 718 mm
• Ekran Yüksekliği 418 mm
• Ekran Derinliği 69 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 9.6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 43 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

MSI MPG 321URXW QD-OLED Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.