4.5 (1 oy) / Yorum Yaz
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

MSI MPG 341CQPX QD-OLED Monitör Fiyatları

MSI 34 MPG 341CQPX QD-OLED 3440x1440 (UWQHD) 21:9 CURVE 1800R QD-OLED 240HZ 0.03MS ADAPTIVE-SYNC GAMING MONITOR

Satıcı: Amazon.com.tr

47.809,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 47819.99
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34 inç 240Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Kavisli Gaming Monitör 48.655,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 48665.99
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34 inç 240Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Kavisli Gaming Monitör 48.655,99 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 48665.99
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34 3440x1440 240Hz 0.03 ms (GTG) HDMI DP Type-C QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

48.984,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 48984.03
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34″ 240Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Curved Gaming (Oyuncu) Monitör 48.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 48999.00
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34 3440x1440 240Hz 0.03 ms (GTG) HDMI DP Type-C QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

49.110,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 49110.32
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34" 240Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Curved Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: incehesap

50.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 50189.00
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34" 0.03 MS 240 Hz Freesync 4K Ultra HD Curved Oyuncu Monitör

Satıcı: Techburada

50.573,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 50573.77
MSI 34.18" MPG 341CQPX QD-OLED 3440x1440 (UWQHD) 21:9 CURVE 1800R QD-OLED 240HZ 0.03MS FREESYNC PREMIUM PRO GAMING MONITOR - 812 x 318 x 427 mm

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

50.680,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 50680.37
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34" 240Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync Curved Gaming (Oyuncu) Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

50.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 50699.00
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34" 0.03 MS 240 Hz Freesync 4K Ultra HD Curved Oyuncu Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

50.702,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 50702.67
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34 3440x1440 240Hz 0.03 ms (GTG) HDMI DP Type-C True Black 400 QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

51.754,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 51754.76
MSI 34.18 MPG 341CQPX QD-OLED 0.03ms 240Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync QD-OLED 4K Gaming Monitör 51.814,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 51824
MSI MPG 341CQPX QD-OLED 34 3440x1440 240Hz 0.03 ms (GTG) HDMI DP Type-C True Black 400 QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Betaplus

53.317,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 53317.44
Msı 34" Qd OLED Mpg 341CQPX 0.03MS 240HZ Hdmı-Dp Kavıslı Gamıng Monitör 3440X1440 - Gümüş - Siyah

Satıcı: teknoberk

66.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

15 66500.00

MSI MPG 341CQPX QD-OLED Monitör Fiyat Geçmişi

MSI MPG 341CQPX QD-OLED Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI MPG 341CQPX QD-OLED Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Var
• USB-C (Type-C) Özellikleri USB-C PowerDelivery (PD) USB-C DisplayPort USB-C PowerDelivery (PD) 98W
• USB-C (Type-C) Adedi 1
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu 2.0
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 100 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 812 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 427 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 318 mm
• Ekran Genişliği 812 mm
• Ekran Yüksekliği 361 mm
• Ekran Derinliği 130 mm
• Ekran Ağırlığı 6.66 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 8.8 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 50 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 50 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI MPG 341CQPX QD-OLED Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.