4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP161 E2 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Yok
USB-C (Type-C):
Var

MSI Pro MP161 E2 Monitör Fiyatları

Msı Pro Mp161 E2 15.6 4 Ms Full Hd Ips 60 Hz Taşınabilir Monitör

Satıcı: tulparlife

5.462,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 5462.50
Msı Pro Mp161 E2 15.6 1920X1080 60Hz 4Ms Hdmı Type-C Portatif Ips Monitör

Satıcı: TECHBURADA

5.697,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 5697.78
MSI 15.6" PRO MP161 E2 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 60HZ 4MS ADAPTIVE-SYNC PORTATIF MONITOR - 362.26 x 17.8 x 232.92 mm

Satıcı: Cansın Market | 66 yorum

5.784,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 5784.60
MSI PRO MP161 E2 15.6" FHD FLAT IPS 60HZ 4MS ADAPTIVE-SYNC PORTATIF MONITOR

Satıcı: Tekramarket

5.874,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 5874.12
MSI PRO MP161 E2 15.6" FHD FLAT IPS 60HZ 4MS ADAPTIVE-SYNC PORTATIF MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

5.930,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 5930.50
Msi 15.6" Pro MP161 E2 4 MS 60 Hz AdaptıveSync Full HD IPS Portatif Monitör

Satıcı: Techburada

5.949,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5949.40
Msi 15.6" Pro MP161 E2 4 MS 60 Hz AdaptıveSync Full HD IPS Portatif Monitör

Satıcı: Tekramarket | 21 yorum

5.982,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5982.69
Msı Pro Mp161 E2 15.6 1920X1080 60Hz 4Ms Hdmı Type-C Portatif Ips Monitör

Satıcı: Tekramarket

6.029,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 6029.52
MSI PRO MP161 E2 15.6 inç 60Hz 4ms Full HD Adaptive Sync IPS Taşınabilir Monitör 5.976,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 5986
MSI PRO MP161 E2 15.6 inç 60Hz 4ms Full HD Adaptive Sync IPS Taşınabilir Monitör 5.976,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5986
Msı 15.6" Pro Mp161 E2 Fhd Ips 60Hz 4Ms Adaptive Portatif Monitör

Satıcı: Techburada

6.177,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 6177.60
MSI Pro MP161 E2 15.6″ 4ms (GTG) 60Hz Adaptive-Sync IPS Full HD Taşınabilir Monitör 6.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 6269.00
Msı Pro Mp161 E2 15.6 Inç Fhd Flat Ips 60Hz 4Ms Adaptive Sync Portatif Monitör Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

6.986,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6986.80
Msı Pro Mp161 E2 15.6 Inç Fhd Flat Ips 60Hz 4Ms Adaptive Sync Portatif Monitör Siyah

Satıcı: Teknorya

6.992,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6992.00

MSI Pro MP161 E2 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP161 E2 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Yok
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
VESA Desteği:
Yok

MSI Pro MP161 E2 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (+) +180 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 362.26 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 233.84 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 18.8 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 750 g
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Yok

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 7 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP161 E2 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

MSI Pro MP161 E2 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.