4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP223 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP223 Monitör Fiyatları

MSI PRO MP223 E2 21.45" 100HZ 1MS 1920x1080 (FHD) ADAPTIVE-SYNC MONITOR - Siyah

Satıcı: Nethouse | 13 yorum

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 4199.00
MSI PRO MP223 E2 21.5 1920x1080 FHD 100Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync Led Monitör

Satıcı: TECHBURADA

4.044,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4044.90
Msı Pro Mp223 E2 21.45 Fhd Flat Va 100hz Adaptıve-sync Monıtor

Satıcı: Tekramarket

4.187,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 4187.79
Msı Pro Mp223 E2 21.45 Fhd Flat Va 100hz Adaptıve-sync Monıtor

Satıcı: Nethouse

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4199.00
MSI PRO MP223 E2 21.5 1920x1080 FHD 100Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync Led Monitör

Satıcı: Tekramarket

4.220,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 4220.47
MSI PRO MP223 E2 21.45 FHD FLAT VA 100HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

4.299,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4299.27
MSI Pro MP223 E2 21.5″ 1ms 100Hz Anti-Glare VA Full HD AdaptiveSync Monitör

Satıcı: Techburada

4.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 4339.00
MSI Pro MP223 E2 21.5″ 1ms 100Hz Anti-Glare VA Full HD AdaptiveSync Monitör

Satıcı: Tekramarket

4.351,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4351.00
Msı 21.5 İnç Pro Mp223 1920X1080 (Fhd) Flat Va 100Hz 1Ms Anti-Glare Monitor

Satıcı: Mihrimah E-Ticaret

4.369,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4369.10
MSI PRO MP223 E2 21.45 FHD FLAT VA 100HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC MONITOR

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

4.607,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 4607.04
Msı Pro Mp223 E2 21.5 1920X1080 Fhd 100Hz 1Ms Hdmı Dp Adaptive Sync Led Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

4.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 4639.00
MSI Pro MP223 21.5" 1ms 100Hz Anti-Glare VA Full HD FreeSync Monitör - 494.7 x 182.1 x 385.5 MM

Satıcı: western-pacific | 130 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 6499.00

MSI Pro MP223 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP223 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP223 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4b
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -2 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 494.7 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 385.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 182.1 mm
• Ekran Ağırlığı 2.4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 15 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP223 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.