4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP241 E14V Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP241 E14V Monitör Fiyatları

MSI 23.8 PRO MP241 E14V 1920x1080 (FHD)16:9 FLAT VA 144Hz 1MS(MPRT) ADAPTIVE-SYNC MONITOR - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: ülgen bilgisayar

4.277,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4277.07
MSI 23.8" PRO MP241 E14V 1920x1080 16:9 FLAT VA 144Hz 4MS ADAPTIVE-SYNC MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

5.488,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 5488.26
MSI 23.8" PRO MP241 E14V 1920x1080 16:9 FLAT VA 144Hz 4MS ADAPTIVE-SYNC MONITOR

Satıcı: Gpn Teknoloji

5.702,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 5702.63
MSI 23.8 PRO 1920x1080 16:9 FLAT VA 144Hz 4MS ADAPTIVE-SYNC MONITOR

Satıcı: Nethouse

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

4 5799.00
MSI 23.8" PRO MP241 E14V 1ms 144Hz HDMI,DisplayPort AdaptiveSync Full HD Monitör 5.797,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 5807
MSI 23.8 PRO 1920x1080 16:9 FLAT VA 144Hz 4MS ADAPTIVE-SYNC MONITOR

Satıcı: Techburada

5.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

6 5889.00
MSI PRO MP241 E14V 23.8 inç.144Hz 1ms Full HD Adaptive Sync VA Monitör 5.691,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 5701
MSI PRO MP241 E14V 23.8 1920x1080 FHD 144Hz 1ms HDMI DP FreeSync VA Monitör

Satıcı: Betaplus

6.239,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 6239.04
MSI PRO MP241 E14V 23.8 1920x1080 FHD 144Hz 1ms HDMI DP FreeSync VA Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

6.248,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 6248.64
Msı 23.8 Pro Mp241 E14v 1920X1080 16:9 Flat Va 144Hz 1Ms (Mprt) Adaptıve-Sync Monıtor

Satıcı: ZmTeknoloji

6.412,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 6412.00
23.8 Msı Pro Mp241 E14v 1920x1080 16:9 Flat Va 144hz 4ms Adaptıve-sync Monıtor

Satıcı: zmteknoloji

6.465,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 6465.82

MSI Pro MP241 E14V Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP241 E14V Monitör Ürün Ailesi

MSI Pro MP241 E14V Monitör 23.8 İnç 4.277,07 TL
MSI Pro MP241W E14V Monitör 23.8 İnç 5.779,00 TL

MSI Pro MP241 E14V Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP241 E14V Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 541.93 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 397.46 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 181.15 mm
• Ekran Genişliği 541.93 mm
• Ekran Yüksekliği 322.25 mm
• Ekran Derinliği 43.71 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.94 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 24 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP241 E14V Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.