4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP2412 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP2412 Monitör Fiyatları

Msı Pro Mp2412 23.8" 1 Ms Full Hd 100 Hz Monitör Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 3199.00
MSI 23.8" PRO MP2412 1920x1080 (FHD) FLAT VA 100HZ 1MS FREESYNC MONITOR - 541.9 x 182.0 x 428.5 mm

Satıcı: Apollo Trend Shop | 22 yorum

4.007,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4007.37
MSI 23.8" PRO MP2412 1920x1080 (FHD) FLAT VA 100HZ 1MS FREESYNC MONITOR - 541.9 x 182.0 x 428.5 mm

Satıcı: YBBİLGİSAYAR | 22 yorum

4.024,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4024.00
MSI Pro MP2412 23.8" 1920x1080 VA 100Hz 1ms Anti-Glare Monitör

Satıcı: TGAR TEKNOLOJİ

4.124,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 4134.36
MSI Pro 23.8″ 1920x1080 VA 100Hz 1ms Anti-Glare Monitör

Satıcı: TGAR Teknoloji ve Elektronik

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 4199.00
MSI Pro MP2412 23.8" 1 MS 100 Hz Full HD VA LED Monitör

Satıcı: TgarBilgisayar

4.230,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 4230.57
MSI Pro MP2412 23.8" 1 MS 100 Hz Full HD VA LED Monitör

Satıcı: ybbilgisayar

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4299.00
MSI Pro MP2412 23.8" 1920x1080 VA 100Hz 1ms Anti-Glare Monitör

Satıcı: Tekramarket

4.405,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 4405.59
Msı 23.8 Pro Mp2412 1920X1080 (Fhd) Flat Va 100Hz 1Ms Antı-Glare Monitör

Satıcı: TECHBURADA

4.413,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 4413.89
Msı 23.8 Pro Mp2412 1920X1080 (Fhd) Flat Va 100Hz 1Ms Antı-Glare Monitör

Satıcı: Nethouse

4.453,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 4453.10
MSI Pro 23.8″ 1920x1080 VA 100Hz 1ms Anti-Glare Monitör

Satıcı: Nethouse

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 4499.00
MSI Pro MP2412 23.8" 1920x1080 VA 100Hz 1ms Anti-Glare Monitör

Satıcı: TECHBURADA

4.606,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 4606.85
Msı 23.8" Pro Mp2412 100Hz 1Ms Ips Anti-Glare Monitör

Satıcı: Techburada

4.633,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 4633.20
MSI Pro MP2412 23.8″ 1920x1080 VA 100Hz 1ms Anti-Glare Monitör 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4699.00
MSI 23.8" PRO MP2412 1ms 100Hz HDMI,DisplayPort FreeSync VA Full HD Monitör 4.554,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

15 4564
MSI PRO MP2412 23.8 inç 100Hz 1ms Full HD FreeSync VA Monitör 4.553,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 4563
MSI PRO MP2412 23.8 inç 100Hz 1ms Full HD VA Monitör 4.553,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 4563
PRO MP2412 23.8'' FHD Flat VA 100hz Anti-Glare Monitör 4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

18 4809
Msı Pro Mp2412 23.8 1920X1080 100Hz 1Ms Hdmı Dp Led Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

4.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 4969.00
MSI PRO MP2412 23.8'' FHD FLAT VA 100HZ ANTI-GLARE MONITOR

Satıcı: Gpnteknoloji

5.354,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

20 5364.19

MSI Pro MP2412 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP2412 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP2412 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4b
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 541.9 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 428.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 182 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP2412 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.