4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP2412W Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP2412W Monitör Fiyatları

MSI 23.8" PRO MP2412W, Kurumsal Monitör, FHD, 16:9 Flat, VA 100HZ 1ms Adaptive-Sync Beyaz

Satıcı: Nethouse

4.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 4659
MSI PRO MP2412W 23.8 1920x1080 100Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync Led Monitör

Satıcı: TECHBURADA

4.622,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 4622.24
MSI 23.8" PRO MP2412W 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT VA 100HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC BEYAZ MONITOR - 541.9 x 182.0 x 428.5

Satıcı: Nethouse | 5 yorum

4.745,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 4745.91
Msı 23.8'' Pro Mp2412w 1920x1080 Fhd 16:9 Flat Va 100hz 1ms

Satıcı: Techburada

4.759,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 4759.74
Msı 23.8'' Pro Mp2412w 1920x1080 Fhd 16:9 Flat Va 100hz 1ms

Satıcı: Tekramarket

4.785,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 4785.78
MSI PRO MP2412W 23.8 1920x1080 100Hz 1ms HDMI DP Adaptive Sync Led Monitör

Satıcı: Tekramarket

4.823,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 4823.81
MSI PRO 23.8″ 100Hz 1ms Adaptive-Sync Full HD VA Monitör

Satıcı: Nethouse

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4899.00
MSI 23.8'' PRO MP2412W 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT VA 100HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC BEYAZ MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

4.913,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 4913.28
MSI PRO 23.8″ 100Hz 1ms Adaptive-Sync Full HD VA Monitör

Satıcı: Techburada

4.959,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 4959.00
Msı 23.8" Pro Mp2412w 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Va 100Hz 1Ms Adaptıve-Sync Beyaz Monıtor

Satıcı: Techburada

4.986,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 4986.00
Msı 23.8" Flat Va Pro Mp2412w 1Ms 100Hz Hdmı Ev Ofis Monitörü Beyaz

Satıcı: onlinealisverisyap

5.029,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 5029.10
MSI PRO MP2412W 23.8 inç 100Hz 1ms Full HD Adaptive Sync VA Beyaz Monitör 4.838,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 4848
MSI PRO MP2412W 23.8 inç 100Hz 1ms Full HD Adaptive Sync VA Beyaz Monitör 4.838,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 4848
MSI 23.8 FLAT VA PRO MP2412W 1MS 100HZ HDMI EV OFİS MONİTÖRÜ BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

5.043,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 5043.74
MSI 23.8" PRO MP2412W Beyaz 1ms 100Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync VA Full HD Monitör 4.902,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

15 4912
MSI 23.8 FLAT VA PRO MP2412W 1MS 100HZ HDMI EV OFİS MONİTÖRÜ BEYAZ

Satıcı: ZmTeknoloji

5.058,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 5058.37
MSI 23.8'' PRO MP2412W 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT VA 100HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC BEYAZ MONITOR

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

5.259,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

17 5259.84

MSI Pro MP2412W Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP2412W Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP2412W Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4b
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 541.9 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 428.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 182 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

MSI Pro MP2412W Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.