4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP242 E14C Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

MSI Pro MP242 E14C Monitör Fiyatları

MSI Msı 23.8 Pro MP242 E14C 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat IPS 144HZ 1ms Freesync Monıtor - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: GpnTeknoloji | 1 yorum

4.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4549.00
MSI PRO MP242 E14C 23.8 1920x1080 FHD 144Hz 1ms HDMI Type-C IPS Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 4599.00
Msı Pro Mp242 E14c 23.8 1920x1080 Fhd 144hz 1ms Hdmı Type-c Ips M

Satıcı: GpnTeknoloji

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4599.00
MSI 23.8 PRO MP242 E14C 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 144HZ 1MS FREESYNC MONITOR

Satıcı: Gpn Teknoloji

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4599.00
MSI 23.8 PRO MP242 E14C, Kurumsal Monitör, FHD, 16:9, Flat, IPS, 144Hz 1ms, FreeSync

Satıcı: GpnTeknoloji

4.648,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

5 4658.44
MSI 23.8 PRO MP242 E14C 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 144HZ 1MS FREESYNC MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

5.807,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 5807.20
MSI PRO MP242 E14C 23.8″ 144Hz 1ms Eye Care FreeSync Full HD Flat IPS Monitör 5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5899.00
Msı Pro Mp242 E14c 23.8 1920x1080 Fhd 144hz 1ms Hdmı Type-c Ips M

Satıcı: Techburada

5.952,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 5952.74
MSI PRO MP242 E14C 23.8 1920x1080 FHD 144Hz 1ms HDMI Type-C IPS Monitör

Satıcı: TECHBURADA

6.091,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 6091.78
MSI PRO MP242 E14C 23.8 1920x1080 FHD 144Hz 1ms HDMI Type-C IPS Monitör

Satıcı: Nethouse

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 6099.00
MSI 23.8" PRO MP242 E14C 1ms 144Hz HDMI,DisplayPort IPS FreeSync Full HD Monitör 6.184,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 6194
Msı 23.8 Pro Mp242 E14c 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Ips 144Hz 1Ms Freesync Monıtor

Satıcı: Techburada

6.290,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 6290.40
MSI PRO MP242 E14C 23.8 1920x1080 FHD 144Hz 1ms HDMI Type-C IPS Monitör

Satıcı: Betaplus

6.546,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

13 6546.24
Msı Pro Mp242 E14c 23.8 1920X1080 Fhd 144Hz 1Ms Hdmı Type-C Ips Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

6.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 6629.00

MSI Pro MP242 E14C Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP242 E14C Monitör Ürün Ailesi

MSI Pro MP242 E14C Monitör 23.8 İnç 4.549,00 TL
MSI Pro MP272 E14C Monitör 27 İnç 5.334,03 TL

MSI Pro MP242 E14C Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP242 E14C Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 539.36 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 412.28 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 188.2 mm
• Ekran Genişliği 539.36 mm
• Ekran Yüksekliği 314.67 mm
• Ekran Derinliği 41.71 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri MSI Pro
• Barkod (EAN) 4711377376792

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP242 E14C Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

MSI Pro MP242 E14C Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.