4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP242PMG Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP242PMG Monitör Fiyatları

Msı Pro Mp242pmg 23.8" 1 Ms Full Hd Pivot Ips 120 Hz Monitör Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: SATECH

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 6299.00
Msı 23.8 Pro Mp242pmg Fhd Flat Ips 120Hz 1Ms Adaptıve-Sync Pıvot Monıtor

Satıcı: Eftelya Store

7.029,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7029.10
MSI PRO MP242PMG 23.8 FHD FLAT IPS 120HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC PIVOT MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

7.476,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 7476.37
MSI 23.8 PRO MP242PMG, Kurumsal Monitör, FHD, 16:09 Flat, IPS, 120HZ, 1ms(MPRT), Adaptive-Sync, Pivot

Satıcı: Nethouse

7.502,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 7512.88
Msı 23.8 Pro MP242PMG 1920X1080 (Fhd) 16:09 Flat IPS 120HZ 1ms Adaptıve-Sync Pıvot Monıtor - Siyah

Satıcı: Nethouse | 4 yorum

7.652,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 7652.16
Msı Pro Mp242pmg 23.8 Fhd Flat Ips 120hz 1ms Adaptıve-sync Pıvot

Satıcı: Techburada

7.735,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 7735.00
Msı Pro Mp242pmg 23.8 Fhd Flat Ips 120hz 1ms Adaptıve-sync Pıvot

Satıcı: Tekramarket

7.776,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 7776.66
MSI PRO MP242PMG 23.8 FHD FLAT IPS 120HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC PIVOT MONITOR

Satıcı: Tekramarket

7.837,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 7837.60
MSI 23.8 PRO MP242PMG FHD FLAT IPS 120HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC PIVOT MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

7.846,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 7846.28
MSI PRO MP242PMG 23.8 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 7.683,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 7693
MSI PRO MP242PMG 23.8 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 7.683,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 7693
MSI 23.8” 1ms 120Hz IPS Full HD FreeSync Pivot Monitör

Satıcı: Nethouse

7.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 7899.00
MSI 23.8” 1ms 120Hz IPS Full HD FreeSync Pivot Monitör

Satıcı: Techburada

7.969,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 7969.00
Msı 23.8 Pro Mp242pmg Fhd Flat Ips 120Hz 1Ms Adaptıve-Sync Pıvot Monıtor

Satıcı: Techburada

8.030,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8030.40
MSI 23.8" PRO MP242PMG 1ms 120Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync IPS Pivot Full HD Monitör 7.926,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 7936
MSI 23.8 PRO MP242PMG FHD FLAT IPS 120HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC PIVOT MONITOR

Satıcı: Betaplus

8.418,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 8418.24
MSI 23.8 FLAT IPS PRO MP242PMG 1MS 120HZ HDMI-DP PIVOT MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

8.608,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

17 8608.02

MSI Pro MP242PMG Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP242PMG Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP242PMG Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu 2.0
• USB-A (Type-A) Adedi 2
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 412 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 227 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri MSI Pro
• Barkod (EAN) 4711377260404

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP242PMG Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.