4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP251 E2 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP251 E2 Monitör Fiyatları

MSI 24.5" PRO MP251 E2 1920x1080(FHD) 16:9 FLAT IPS 120HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC MONITOR - Siyah

Satıcı: Techburada | 31 yorum

5.492,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 5492.95
MSI PRO MP251 E2 24.5 1920x1080 120Hz 1ms HDMI VGA DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: TECHBURADA

5.296,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 5296.20
Msı Pro Mp251 E2 24.5 1920x1080 120hz 1ms Hdmı Vga Dp Adaptive Sy

Satıcı: Techburada

5.356,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 5356.80
Msı Pro Mp251 E2 24.5 1920x1080 120hz 1ms Hdmı Vga Dp Adaptive Sy

Satıcı: TurkuazBilgisayar

5.365,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 5365.17
MSI PRO MP251 E2 24.5 1920x1080 120Hz 1ms HDMI VGA DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: Tekramarket

5.426,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 5426.18
MSI PRO MP251 E2 24.5 1920x1080 120Hz 1ms HDMI VGA DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: Nethouse

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5499.00
MSI 24.5 PRO MP251 E2 FHD FLAT IPS 120HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC SIYAH MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

5.529,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 5529.60
MSI PRO MP251 E2 24.5 1920x1080 120Hz 1ms HDMI VGA DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: Techburada

5.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5579.00
MSI PRO MP251 E2 24.5 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Monitör 5.407,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5417
MSI PRO MP251 E2 24.5 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Monitör 5.407,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 5417
MSI 24.5" PRO MP251 E2 1ms 120hz HDMI,DisplayPort,D-Sub Adaptive Sync Monitör 5.560,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 5570
Msı 24.5 Pro Mp251 E2 Fhd Flat Ips 120Hz 1Ms Adaptıve-Sync Sıyah Monıtor

Satıcı: Techburada

5.708,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5708.40
Msı Pro Mp251 E2 24.5" 120Hz 1Ms Fhd Ips Adaptive-Sync Hdr Siyah Monitör

Satıcı: TEBİLON

5.827,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5827.30
MSI 24.5 PRO MP251 E2 FHD FLAT IPS 120HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC SIYAH MONITOR

Satıcı: Betaplus

5.922,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

14 5922.24
MSI 245 FLAT IPS PRO MP251 E2 1MS 120HZ HDMI-DP EV İŞ MONİTÖRÜ 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

6.030,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 6030.47
MSI 24.5 FLAT IPS PRO MP251 E2 1MS 120HZ HDMI-DP EV İŞ MONİTÖRÜ 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

6.039,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 6039.79

MSI Pro MP251 E2 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP251 E2 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP251 E2 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 556.89 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 413.91 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 188.2 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 24 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri MSI Pro
• Barkod (EAN) 4711377238502

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP251 E2 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.