4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP252 E2 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP252 E2 Monitör Fiyatları

MSI 24.5 PRO MP252 E2, Kurumsal Monitör, FHD, Flat,16:9, IPS, 120Hz 1ms, Adaptive-Sync

Satıcı: EbrarBilgisayar

4.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 4159
MSI PRO 24.5″ 120Hz 1Ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

4.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4389.00
MSI 24.5" PRO MP252 E2 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 120HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC MONITOR - Siyah

Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 7 yorum

4.416,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4416.57
Msı Pro Mp252 E2 24.5 1920x1080 Fhd 120hz 1ms Hdmı Dp Adaptive Sy

Satıcı: EbrarBilgisayar

4.472,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 4472.37
MSI PRO MP252 E2 24.5" 120Hz 1ms HDMI DP HDR Ready AdaptiveSync FHD IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

4.674,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 4674.43
MSI Pro E2 MP252 24.5" 120Hz 1Ms HDMI+DP HDR FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

4.731,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 4731.84
Msı Pro Mp252 E2 24.5 1920X1080 Fhd 120Hz 1Ms Hdmı Dp Adaptive Sync Ips Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

4.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 4779.00
MSI PRO MP252 E2 24.5" 120Hz 1ms HDMI DP HDR Ready AdaptiveSync FHD IPS Monitör

Satıcı: TECHBURADA

5.248,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 5248.48
Msı Pro Mp252 E2 24.5 1920x1080 Fhd 120hz 1ms Hdmı Dp Adaptive Sy

Satıcı: Tekramarket

5.383,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 5383.77
Msı 24.5 Pro Mp252 E2 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Ips 120Hz 1Ms Adaptıve-Sync Monıtor

Satıcı: Techburada

5.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5460.00
MSI PRO 24.5″ 120Hz 1Ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: Nethouse

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5499.00
MSI Pro E2 MP252 24.5" 120Hz 1Ms HDMI+DP HDR FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: TECHBURADA

5.527,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 5527.30
MSI 24.5" PRO MP252 E2 1ms 120Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync IPS Full HD Monitör 5.501,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 5511
MSI PRO MP252 E2 24.5 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 5.407,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 5417
MSI PRO MP252 E2 24.5 inç 120Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Gaming Monitör 5.407,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

15 5417
MSI 24.5 PRO MP252 E2 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 120HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC MONITOR

Satıcı: onlinealisverisyap

6.024,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

16 6024.10

MSI Pro MP252 E2 Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP252 E2 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP252 E2 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 558 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 416.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 188 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.2 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 22 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri MSI Pro
• Barkod (EAN) 4711377235198

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP252 E2 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.