4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP273 E14A Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP273 E14A Monitör Fiyatları

MSI 27" PRO MP271 E14A 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 144HZ 1MS (MPRT) FREESYNC MONITOR - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: Techburada

6.658,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 6658.06
MSI 27" PRO MP271 E14A 1ms 144Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync IPS Full HD Monitör 6.684,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6694
MSI 27 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 144HZ 1MS (MPRT) FREESYNC MONITOR

Satıcı: Techburada

6.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

3 6739.00
MSI PRO MP273 E14A 27″ 144Hz 1ms Freesync Siyah Full HD IPS Monitör

Satıcı: TECHBURADA

6.767,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 6767.50
MSI PRO MP273 E14A 27″ 144Hz 1ms Freesync Siyah Full HD IPS Monitör 6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 6799.00
Msı Pro Mp273 E14a 27 144hz 1ms Freesync Siyah Full Hd Ips Cece5msı0023

Satıcı: Techburada

6.842,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6842.20
MSI PRO MP273 E14A 27″ 144Hz 1ms Freesync Siyah Full HD IPS Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

6.856,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 6856.93
Msı Pro Mp273 E14a 27 144hz 1ms Freesync Siyah Full Hd Ips Cece5msı0023

Satıcı: Tekramarket

6.879,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6879.21
MSI 27 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 144HZ 1MS (MPRT) FREESYNC MONITOR

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

6.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

9 6989.00
MSI 27 PRO MP273 E14A 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 144HZ 1MS (MPRT) FREESYNC MONITOR - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: Techburada | 1 yorum

6.989,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 6989.51
MSI PRO MP273 E14A 27 inç 144Hz 1ms Full HD FreeSync IPS Monitör 6.829,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 6839
MSI PRO MP273 E14A 27 inç 144Hz 1ms Full HD FreeSync IPS Monitör 6.829,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

12 6839
MSI 27" PRO MP273 E14A 1ms 144Hz HDMI,DisplayPort IPS Adaptive-Sync Full HD Monitör 7.039,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 7049
MSI PRO MP271 E14A 27 1920x1080 FHD 144Hz 4ms HDMI VGA DP mDP HDR Ready AMD FreeSync IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

7.237,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 7237.44
MSI PRO MP273 E14A 27 1920x1080 FHD 144Hz 1ms HDMI VGA DP FreeSync IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

7.563,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

15 7563.84

MSI Pro MP273 E14A Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP273 E14A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP273 E14A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.49 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 470.61 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 201.01 mm
• Ekran Genişliği 613.49 mm
• Ekran Yüksekliği 364.46 mm
• Ekran Derinliği 59.56 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 19 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 6 W
• Yıl 2026
• Kullanım Amacı Genel
• Seri MSI Pro
• Barkod (EAN) 4711377349284

MSI Pro MP273 E14A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.