4.5 (2 oy) / 1 yorum

MSI Pro MP273A Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP273A Monitör Fiyatları

Msı Pro Mp273A 27 1920X1080 100Hz 1Ms Hdmı Vga Dp Ips Monitör

Satıcı: TECHBURADA

5.697,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 5697.78
MSI Pro MP273A 27" 1 MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: Techburada

5.949,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 5949.40
MSI Pro MP273A 27" 1 MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: Tekramarket

5.982,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 5982.69
Msı Pro Mp273A 27 1920X1080 100Hz 1Ms Hdmı Vga Dp Ips Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

6.003,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 6003.33
27 MSI PRO MP273A 1920x1080 (FHD) FLAT IPS 100HZ ANTI-GLARE MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

6.088,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 6088.32
Msı 27 Pro Mp273a 1920X1080 Fhd Flat Ips 100Hz 1Ms Antı-Glare Monitör

Satıcı: Techburada

6.117,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 6117.60
MSI PRO MP273A 27 inç 100Hz 1ms Full HD FreeSync IPS Monitör 5.976,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5986
MSI PRO MP273A 27 inç 100Hz 1ms Full HD FreeSync IPS Monitör 5.976,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5986
MSI Pro 27" 1920x1080 IPS 100Hz 1ms Anti-Glare Full HD Monitör

Satıcı: Techburada

6.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 6189.00
MSI 27" PRO MP273A 1ms 100Hz HDMI,DisplayPort IPS FreeSync Full HD Monitör 6.092,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6102
MSI Pro 27" 1920x1080 IPS 100Hz 1ms Anti-Glare Full HD Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 6199.00
PRO MP273A 27'' FHD Flat IPS 100Hz 1Ms FreeSync Monitör 6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6199.00
MSI 27" PRO MP273A 1920x1080 (FHD) FLAT IPS 100HZ 1MS FREESYNC MONITOR - 613.50 x 182.0 x 462.60 mm

Satıcı: Techburada | 106 yorum

6.535,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 6535.20
27 MSI PRO MP273A 1920x1080 (FHD) FLAT IPS 100HZ ANTI-GLARE MONITOR

Satıcı: Betaplus

6.546,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

14 6546.24
Msı Pro Mp273a 27 1920X1080 100Hz 1Ms Hdmı Vga Dp Ips Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

6.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 6629.00
MSI PRO MP273A 27'' FHD FLAT IPS 100HZ 1MS FREESYNC MONITOR 6.623,56 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 6633.56

MSI Pro MP273A Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP273A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP273A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4b
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 462.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 182 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP273A Monitör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

akMurat Profil Resmi

2 yorum

akMurat 4 ms Tepki Süresi (GtG) gerçekte 8ms falan mı yani bu monitor¿
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.