4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP273U Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP273U Monitör Fiyatları

MSI Pro MP273U 27" 4 Ms 60 Hz HDMI DP Adaptive SYNC IPS Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

10.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 10099.00
MSI PRO MP273U 27 3840x2160 60Hz 4ms HDMI DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: TECHBURADA

10.654,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 10654.09
MSI PRO MP273U 27 3840x2160 60Hz 4ms HDMI DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: Tekramarket

10.983,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 10983.74
MSI PRO MP273U 27 3840x2160 60Hz 4ms HDMI DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: Gpn Teknoloji

11.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 11099.00
MSI PRO MP273U 27 inç 60Hz 4ms 4K UHD Adaptive Sync IPS Monitör 10.927,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 10937
MSI PRO MP273U 27 inç 60Hz 4ms 4K UHD Adaptive Sync IPS Monitör 10.927,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 10937
MSI Pro MP273U 27" 4 Ms 60 Hz HDMI DP Adaptive SYNC IPS Monitör

Satıcı: Techburada

11.126,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 11126.52
MSI PRO MP273U 27 3840x2160 60Hz 4ms HDMI DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: TECHBURADA

11.287,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 11287.30
Msı Pro MP273U 27" 60HZ 4ms Adaptıve-Sync 3840X2160 (Uhd) 16:9 Flat IPS Monıtor - 613.50 x 462.60 x 181.10 mm

Satıcı: Nethouse | 23 yorum

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 11299.00
MSI Pro Mp273u 27" 4ms 60hz Hdmı Dp Anti-glare Hdr Ready Adaptive-sync Uhd Ips Monitör

Satıcı: Nethouse

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 11299.00
MSI Pro Mp273u 27" 4ms 60hz Hdmı Dp Anti-glare Hdr Ready Adaptive-sync Uhd Ips Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 11499.00
Msı 27" Pro Mp273u Uhd Flat Ips 60Hz 4Ms Adaptive-Sync Monitör

Satıcı: Techburada

11.551,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 11551.20
MSI Pro MP273U 27″ 4ms 60Hz 4K HDMI DP Anti-glare HDR Ready Adaptive-Sync UHD IPS Monitör 11.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 11719.00
MSI 27'' PRO MP273U 4Ms 60Hz 4K IPS MONİTÖR

1 yorum

11.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 11789.00
Msı Pro MP273U 27" 60HZ 4ms Adaptıve-Sync 3840X2160 (Uhd) 16:9 Flat IPS Monıtor - 613.50 x 462.60 x 181.10 mm

Satıcı: Hepsiburada | 23 yorum

11.850,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 11850.34
Msı Pro Mp273u 27 3840X2160 60Hz 4Ms Hdmı Dp Adaptive Sync Ips Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

12.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 12389.00

MSI Pro MP273U Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP273U Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP273U Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDMI-CEC
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 462.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 181.1 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.95 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 53 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP273U Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.