3.8 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP273W Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP273W Monitör Fiyatları

MSI 27" PRO MP273W E14A 1920x1080 16:9 FLAT IPS 144HZ 1MS (MPRT) FREESYNC BEYAZ MONITOR - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: Nethouse | 1 yorum

6.881,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 6881.07
MSI PRO MP273W E14A 27 1920x1080 FHD 144Hz 1ms VGA HDMI DP AMD FreeSync IPS Monitör

Satıcı: TECHBURADA

7.061,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 7061.99
Msı Pro Mp273w E14a 27 1920x1080 Fhd 144hz 1ms Vga Hdmı Dp Amd Freesync Ips Monitor

Satıcı: Techburada

7.262,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 7262.93
MSI PRO MP273W E14A 27 inç 144 Hz 1ms Full HD FreeSync IPS Beyaz Monitör 7.114,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7124
MSI PRO MP273W E14A 27 inç 144 Hz 1ms Full HD FreeSync IPS Beyaz Monitör 7.114,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7124
Msı 27" Pro Mp273w E14a 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat Ips 144Hz 1Ms (Mprt) Freesync Beyaz Monıtor

Satıcı: Techburada

7.346,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 7346.40
MSI PRO MP273W E14A 27 1920x1080 FHD 144Hz 1ms VGA HDMI DP AMD FreeSync IPS Monitör

Satıcı: TECHBURADA

7.370,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 7370.50
MSI 27" PRO MP273W E14A 1ms 144Hz HDMI,DisplayPort Adaptive-Sync IPS Full HD Monitör 7.334,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 7344
Msı Pro Mp273w E14a 27 1920x1080 Fhd 144hz 1ms Vga Hdmı Dp Amd Freesync Ips Monitor

Satıcı: EbrarBilgisayar

7.392,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 7392.57
MSI 27 1920x1080 16:9 FLAT IPS 144HZ 1MS (MPRT) FREESYNC BEYAZ MONITOR

Satıcı: Nethouse

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 7399.00
MSI 27 1920x1080 16:9 FLAT IPS 144HZ 1MS (MPRT) FREESYNC BEYAZ MONITOR

Satıcı: Teknorya

7.500,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 7500.61
MSI PRO MP273W E14A 27 1920x1080 FHD 144Hz 1ms VGA HDMI DP AMD FreeSync IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

7.778,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 7778.43
MSI PRO MP273W E14A 27 1920x1080 FHD 144Hz 1ms VGA HDMI DP AMD FreeSync IPS Monitör

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

7.890,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

13 7890.24
Msı Pro Mp273w E14a 27 1920X1080 Fhd 144Hz 1Ms Vga Hdmı Dp Amd Freesync Ips Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

7.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 7949.00

MSI Pro MP273W Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP273W Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP273W Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613.5 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 462.6 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 181.1 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.9 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

MSI Pro MP273W Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.