4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP275PG Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP275PG Monitör Fiyatları

MSI 27" PRO MP275PG 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 100Hz 1MS ADAPTIVE-SYNC PIVOT MONITOR

Satıcı: gokturk-teknoloji

6.696,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 6696.00
MSI PRO MP275PG 27 1920x1080 FHD 100Hz 1ms HDMI VGA DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: TECHBURADA

6.901,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 6901.36
MSI 27 PRO MP275PG, Kurumsal Monitör, FHD, 16:9 Flat, IPS, 100HZ, 1ms, Adaptive-Sync

Satıcı: Amazon.com.tr

6.967,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 6977.8
MSI PRO MP275PG 27" 100HZ 1MS ADAPTIVE-SYNC 1920X1080 (FHD) IPS PIVOT MONITOR - Siyah

Satıcı: Nethouse | 5 yorum

7.070,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 7070.91
MSI 27" PRO MP275PG 1920x1080 (FHD) 16:9 FLAT IPS 100Hz 1MS ADAPTIVE-SYNC PIVOT MONITOR

Satıcı: Tekramarket

7.178,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 7178.67
MSI PRO MP275PG 27 1920x1080 FHD 100Hz 1ms HDMI VGA DP Adaptive Sync IPS Monitör

Satıcı: Tekramarket

7.235,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 7235.23
MSI Pro MP275PG 27" 100Hz 1Ms VGA+HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: TECHBURADA

7.242,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 7242.63
MSI PRO 27″ 1920x1080 1ms 100Hz IPS Full HD Adaptive-Sync Monitör

Satıcı: Nethouse

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 7299.00
MSI PRO MP275PG 27 inç 100Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 7.114,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7124
MSI PRO MP275PG 27 inç 100Hz 1ms Full HD Adaptive Sync IPS Pivot Monitör 7.114,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 7124
MSI PRO 27″ 1920x1080 1ms 100Hz IPS Full HD Adaptive-Sync Monitör

Satıcı: GpnTeknoloji

7.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 7399.00
Msı 27 Pro Mp275pg Fhd Flat Ips 100Hz 1Ms Adaptıve-Sync Pıvot Monıtor

Satıcı: Techburada

7.412,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 7412.40
MSI 27" PRO MP275PG 1ms 100Hz HDMA,DiplayPort Adaptive-Sync Pivot IPS Full HD Monitör 7.334,00 TL + 159,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 7344
MSI Pro MP275PG 27" 100Hz 1Ms VGA+HDMI+DP FullHD Adaptive-Sync IPS Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Betaplus

7.794,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

14 7794.24
Msı Pro Mp275pg 27 1920X1080 Fhd 100Hz 1Ms Hdmı Vga Dp Adaptive Sync Ips Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

7.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 7949.00
MSI PRO MP275PG 1MS 100HZ 1920X1080 FLAT IPS PİVOT MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

7.977,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

16 7977.80
MSI PRO MP275PG 1MS 100HZ 1920X1080 FLAT IPS PİVOT MONİTÖR

Satıcı: ZmTeknoloji

7.995,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

17 7995.61
MSI Msı 27 Pro MP275PG E14 1920X1080 (Fhd) 16:9 Flat IPS 144HZ 1ms(mprt) Adaptıve-Sync Pıvot Monıtor - 1 ms - 144 Hz

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

8.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 8829.00

MSI Pro MP275PG Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP275PG Monitör Ürün Ailesi

MSI Pro MP245PG Monitör 23.8 İnç 4.153,85 TL
MSI Pro MP275PG Monitör 27 İnç 6.696,00 TL

MSI Pro MP275PG Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP275PG Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4b
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -45 º
• Swivel Aralığı (+) +45 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612.1 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 561.4 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 226.9 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.03 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Seri MSI Pro
• Barkod (EAN) 4711377219167

MSI Pro MP275PG Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.