4.5 (1 oy) / Yorum Yaz

MSI Pro MP341CQW Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

MSI Pro MP341CQW Monitör Fiyatları

Msı Pro Mp341Cqw 34 3440X1440 Qhd 100Hz 1Ms Hdmı Dp Curved Led Monitör

Satıcı: TECHBURADA

14.882,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 14882.90
MSI Pro MP341CQW 34” 1ms 100Hz FreeSync VA UWQHD Curved Monitör 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14999.00
Msı Pro Mp341Cqw 34 3440X1440 Qhd 100Hz 1Ms Hdmı Dp Curved Led Monitör

Satıcı: incehesap

15.306,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 15306.62
MSI PRO MP341CQW 34" 1 MS 100 Hz VA IPS UWQHD Monitör

Satıcı: Techburada

15.469,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 15469.99
MSI PRO MP341CQW 34" 1 MS 100 Hz VA IPS UWQHD Monitör

Satıcı: Tekramarket

15.554,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 15554.25
34 MSI PRO MP341CQW 1920X1080 (QHD) IPS 100HZ 21:9 ANTI-GLARE MONITOR

Satıcı: TECHBURADA

15.555,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 15555.46
MSI 34" 5Ms 100Hz VA Anti-Glare Monitör

Satıcı: Nethouse

15.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 15599.00
MSI Pro MP341CQW 34” 1ms 100Hz FreeSync VA UWQHD Curved Monitör

Satıcı: Techburada

15.774,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

8 15784
MSI 34" PRO MP341CQW 3440x1440 (UWQHD) CURVE 1500R VA 100HZ 1MS FREESYNC BEYAZ MONITOR - 809.3 x 237.0 x 469.5

Satıcı: Nethouse | 14 yorum

15.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 15799.00
Msı Pro Mp341cqw 34" 3440 X 1440 (Qhd) Va 4Ms 100Hz 21:9 Professional Beyaz Kavisli Monitör

Satıcı: TEBİLON

15.852,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 15852.90
MSI 34" 5Ms 100Hz VA Anti-Glare Monitör

Satıcı: incehesap

15.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 15859.00
Msı Pro Mp341cqw 34 3440X1440 Uwqhd 100Hz 1Ms Hdmı Dp Curved 1500R Freesync Led Monitör

Satıcı: EbrarBilgisayar

17.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 17229.00

MSI Pro MP341CQW Monitör Fiyat Geçmişi

MSI Pro MP341CQW Monitör Ürün Ailesi

MSI Pro MP341CQ Monitör 34 İnç 13.318,53 TL
MSI Pro MP341CQW Monitör 34 İnç 14.882,90 TL

MSI Pro MP341CQW Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

MSI Pro MP341CQW Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0b
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2a
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -3.5 º
• Tilt Aralığı (+) +21.5 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 809.3 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 469.5 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 237 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.7 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 33 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 40 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 60 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

MSI Pro MP341CQW Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.