3.8 (1 oy) / Yorum Yaz

NPC MD270K-V Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok
DisplayPort (DP):
Var

NPC MD270K-V Monitör Fiyatları

Npc 27" MD270K-V 180Hz 1ms Va Fhd Curved Gaming LCD Monitör

Satıcı: Techburada | 1 yorum

5.486,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 5486.07
NPC 27" MD270K-V 180Hz 1Ms FHD Curved VA Oyuncu Monitörü

Satıcı: TECHBURADA

5.528,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 5528.03
Npc 27" Md270k-v 180hz 1ms Va Fhd Curved Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

5.712,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5712.99
Npc 27" Md270k-v 180hz 1ms Va Fhd Curved Gaming Monitör

Satıcı: GarajOnline

5.765,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 5765.07
NPC 27" MD270K-V Curved 180Hz Monitör 1ms 1920X1080, Hdmı, Dp, Hoparlör, Vesa

Satıcı: TEKDESA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SAĞLIK VE MEDİKAL SA

5.777,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 5787
NPC 27" MD270K-V Curved 180Hz Monitör 1ms 1920X1080, Hdmı, Dp, Hoparlör, Vesa

Satıcı: ares

5.786,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5786.45
NPC 27" MD270K-V 180Hz 1ms VA FHD Curved Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

5.855,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 5855.04
NPC 27" MD270K-V 1ms 180Hz HDMI,DisplayPort VA Curved Full HD Gaming Monitör 5.862,00 TL + 159,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5872
Npc 27" MD270K-V Curved 180Hz Monitör 1ms 1920X1080, Hdmı, Dp, Hoparlör, Vesa

Satıcı: QUEENCK

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 6999.00
Npc 27" Md270K-V 180Hz 1Ms Va Fhd Curved Gaming Monitör

Satıcı: Arestrendy

7.571,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 7571.82

NPC MD270K-V Monitör Fiyat Geçmişi

NPC MD270K-V Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

NPC MD270K-V Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah & Kırmızı
• VESA Desteği Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Barkod (EAN) 8750461838019

NPC MD270K-V Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.