3.7 (1 oy) / Yorum Yaz

NPC MF2208-A Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

NPC MF2208-A Monitör Fiyatları

Npc 21.45" MF2208-A 100Hz 5ms Va Fhd LCD Monitör

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 10 yorum

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2990.00
Npc 21.5 Mf2208-a Led 100hz Monitör 5ms Hdmi Vga

Satıcı: hmdbilgisayar

2.851,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 2851.00
Npc 21.5 Mf2208-a Led 100hz Monitör 5ms Hdmi Vga

Satıcı: 2tbilgisayar

2.865,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 2865.87
Npc 21.45" 100Hz 5ms Va Fhd LCD Monitör

Satıcı: Garaj Online Elektronik

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2899.00
NPC 21.45 İnç MF2208-A VA Panel 100Hz 5ms Full HD Monitör Siyah

Satıcı: Garaj Online

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 3009
Npc 21.5 Mf2208-A Led 100Hz Monitör 5Ms Hdmi Vga

Satıcı: 2tbilgisayar

3.058,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 3058.30
Npc Mf2208-A 5 Ms 100Hz Vga Hdmı 1920X1080 Siyah 21.5" Monitör

Satıcı: Rotamnet

3.174,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 3174.10
Npc 21.5" Mf2208-A 100Hz 5Ms Va Fhd Hdmi+Vga Yüksek Performanslı İş Monitörü

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 3199.00
Npc 21.5" Mf2208-A 100Hz 5Ms Va Fhd Hdmi+Vga Yüksek Performanslı İş Monitörü

Satıcı: pazareyle

3.924,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 3924.13
Npc 21.5" Mf2208-A 100Hz 5Ms Va Fhd Hdmi+Vga Yüksek Performanslı İş Monitörü

Satıcı: Pazareyle

4.065,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 4065.95
NPC 21.5" MF2208-A 100Hz 5ms VA FHD Hdmi+Vga Yüksek Performanslı İş Monitörü

Satıcı: Nusrat Bilişim

5.026,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

11 5026.12
Nusrat Bilişim Npc 21.5" MF2208-A 100Hz 5ms Va Fhd Hdmi+Vga Yüksek Performanslı Iş Monitörü - 9 ms - 86 Hz

Satıcı: Nusrat Bilişim

5.181,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 5181.57

NPC MF2208-A Monitör Fiyat Geçmişi

NPC MF2208-A Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

NPC MF2208-A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Genel
• Barkod (EAN) 8758175462582

NPC MF2208-A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.