4.0 (1 oy) / Yorum Yaz

NPC MF2408-A Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

NPC MF2408-A Monitör Fiyatları

Npc 23.8" MF2408-A 120Hz 5ms IPS Fhd Gaming LCD Monitör

Satıcı: TekDesa | 1 yorum

3.474,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3474.90
NPC 23.8" MF2408-A Gaming Monitör 120Hz 5ms IPS FHD Siyah

Satıcı: Garaj Online

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 3609
Npc 23.8" 120Hz 5ms IPS Fhd Gaming LCD Monitör

Satıcı: Garaj Online Elektronik

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3599.00
Npc 23.8 Mf2408-A Ips 120Hz Monitör 5Ms Hdmi Vga

Satıcı: 2tbilgisayar

3.867,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3867.40
NPC MF2408-A 24" 1920x1080 5ms 120 Hz 1 Adet HDMI 1 Adet VGA Full HD IPS Monitör Siyah

Satıcı: NİF BİLİŞİM

3.933,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 3933.59
Npc Mf2408-A 24" 1920X1080 5Ms 120 Hz 1 Adet Hdmı 1 Adet Vga Full Hd Ips Monitör Siyah

Satıcı: nifbilisim

4.084,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4084.10
NPC 23.8" MF2408-A 120Hz 5ms IPS FHD Gaming Monitör

Satıcı: nifbilisim

4.127,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 4127.04
NPC MF2408-A 24" 1920x1080 5ms 120 Hz 1 Adet HDMI 1 Adet VGA Full HD IPS Monitör Siyah

Satıcı: nifbilişim

4.170,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 4170.03
NPC 23.8" MF2408-A 120Hz 5ms IPS FHD Gaming Monitör

Satıcı: TNG

4.319,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 4319.04
Npc 23.8" Mf2408-A 120Hz 5Ms İps Fhd Hdmi+Vga Gaming Monitör

Satıcı: pazareyle

4.824,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

10 4824.42
Nusrat Bilişim Npc 23.8" MF2408-A 120Hz 5ms IPS Fhd Hdmi+Vga Gaming Monitör - 9 ms - 86 Hz

Satıcı: Nusrat Bilişim

6.490,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 6490.57

NPC MF2408-A Monitör Fiyat Geçmişi

NPC MF2408-A Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

NPC MF2408-A Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

NPC MF2408-A Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.