Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Philips 21.5 Phılıps 221V8/01 Fhd W-Led 4ms 75Hz VGA HDMI
Satıcı: UCUZURUN OUTLET | 1 yorum
6.800,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 6800.00
Philips 21.5 Phılıps 221V8/01 4ms 75MHZ 1xvga 1xhdmı Fhd 1920X1080 Flıcker-Free Düşük Mavi Işık Vesa Siyah
Satıcı: Seyhan Bilgisayar Sistemleri
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 6999.00
Philips 21.5" 221v8-01 4ms 75hz Hdmı,vga Monitör Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 6999.00
Philips 221V8/01 21,5" 4ms,75Hz,HDMI+VGA+FHD F.FRE Satıcı: Seyhan Bilgisayar Teknolojileri
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 6999.00
EKRAN
BAĞLANTILAR
STANT
TASARIM & BOYUTLAR
GÜÇ