Philips 222B1TC/00 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 222B1TC/00 Monitör Fiyatları

Philips 222B1TC/00 4Ms 75Hz 21.5 FullHD Hdmı VGA DP SmoothTouch Wled IPS LCD Monitör

Satıcı: Teknoraks

12.502,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 12512
Philips 222B1tc 21.5" 75Hz 4Ms Vga+Hdmı+Dp+Usb Fullhd Adaptive-Sync Ips Touch Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

12.444,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 12444.10
Philips 222B1TC/00 SmootTouch 21.5" 4 MS 75 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: lowellteknoloji

12.740,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 12740.07
HP Phılıps 222B1TC 21.5" IPS FHD 4ms 75HZ HDMI Dp VGA Monitör

Satıcı: ülgen bilgisayar | 2 yorum

12.822,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 12822.56
Philips 222B1TC/00 SmootTouch 21.5" 4 MS 75 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

12.853,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 12853.44
Philips 21.5 222B1TC IPS FHD 4MS 75HZ HDMI DP VGA

Satıcı: Teknoraks

12.863,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 12863.34
Phılıps 21.5" Ips Dokunmatık 222B1tc/00 4Ms 75Hz Hdmı-Dp Kurumsal Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

13.038,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 13038.50
Philips 21.5 222B1TC IPS FHD 4MS 75HZ HDMI DP VGA

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.113,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 13113.44
Philips 21.5" Ips Wled Smoothtouch Dokunmatik Monitör 222B1Tc/00

Satıcı: LowellTeknoloji

13.288,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 13288.03
Philips 21.5" Ips Wled Smoothtouch Dokunmatik Monitör 222B1Tc/00

Satıcı: onlinealisverisyap

13.327,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 13327.26
Philips Phılıps 21.5" IPS Dokunmatık 222B1TC/00 4ms 75HZ Hdmı-Dp Kurumsal Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

13.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 13699.00
21.5 PHILIPS 222B1TC/00 IPS 4MS 75MHZ 1XVGA 1XHDMI 1XDP 1XUSB 3.2 FHD 1920X1080 HOPARLÖR DOKUNMATİK EKRAN VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

16.765,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 16765.00

Philips 222B1TC/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 222B1TC/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Philips 222B1TC/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 3
• USB-A (Type-A) Özellikleri Hızlı Şarj (USB BC 1.2)
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var
• Diğer Bağlantılar USB Type-B (Dokunmatik İşlevi İçin)

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +90 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 489 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 384 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 227 mm
• Ekran Genişliği 489 mm
• Ekran Yüksekliği 294 mm
• Ekran Derinliği 52 mm
• Ekran Ağırlığı 2.79 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.13 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 16 kWh
• Güç Tüketimi (Eko) 10.5 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 222B1TC/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.