Philips 242B1TC/00 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 242B1TC/00 Monitör Fiyatları

PHILIPS 23.8" 242B1TC-00 IPS 4MS 75HZ HDMI-DP Ev Ofis Tipi Dokunmatik Monitör 1920x1080

Satıcı: KUANTUMSANAL

14.475,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 14475.74
PHILIPS 23.8" 242B1TC-00 IPS 4MS 75HZ HDMI-DP Ev Ofis Tipi Dokunmatik Monitör 1920x1080

Satıcı: netsipariş

14.624,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 14624.01
Philips 242B1tc 23.8" 75Hz 4Ms Vga+Hdmı+Dp+Usb Fullhd Freesync Ips Touch Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.904,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 14904.60
Philips 242B1TC 23.8" 4ms 75Hz Adaptive-Sync IPS Full HD Monitör

Satıcı: netsiparis

14.923,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 14933.44
Philips 242B1TC/00 23.8" 4 MS 75 Hz Full HD IPS LCD Monitör

Satıcı: Netsiparis

15.125,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 15125.61
Philips 242B1TC/00 23.8" 4 MS 75 Hz Full HD IPS LCD Monitör

Satıcı: Harcıalem

15.170,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 15170.58
Philips 242B1tc-00 23,8" 1920X1080 Ips Monitör

Satıcı: Netsiparis

15.197,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 15197.50
Philips 242B1TC IPS Monitör 21,5 inç 1920 x 1080 Çözünürlük 75 Hz Yenileme Hızı

Satıcı: ülgen bilgisayar

15.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 15249.00
Philips 23.8" 242B1TC/00 4ms MM Dokunmatik IPS

Satıcı: UZMANLARPC

15.460,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 15460.48
PHILIPS MON IPS 23,8" 1920x1080 PIV Touch 4ms 75

Satıcı: netsiparis

15.495,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 15495.27
Philips 23.8" IPS DOKUNMATIK 242B1TC/00 4MS 75HZ HDMI-DP EV OFİS MONİTÖRÜ

Satıcı: NETSİPARİS

15.713,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 15713.50
Philips 242B1TC IPS Monitör 21,5 inç 1920 x 1080 Çözünürlük 75 Hz Yenileme Hızı

Satıcı: netsiparis

16.326,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 16326.40
Philips 23.8" IPS DOKUNMATIK 242B1TC/00 4MS 75HZ HDMI-DP EV OFİS MONİTÖRÜ

Satıcı: kuralay

17.036,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 17036.00
24 PHILIPS 242B1TC/00 IPS 4MS 75MHZ 1XVGA 1XHDMI 1XDP USB 3.2 FHD 1920X1080 HOPARLÖR DOKUNMATİK EKRAN VESA

Satıcı: ACF Teknoloji

20.102,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 20102.00

Philips 242B1TC/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 242B1TC/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Philips 242B1TC/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 3
• USB-A (Type-A) Özellikleri Hızlı Şarj (USB BC 1.2)
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 403 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 227 mm
• Ekran Genişliği 540 mm
• Ekran Yüksekliği 323 mm
• Ekran Derinliği 51 mm
• Ekran Ağırlığı 3.34 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.67 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 15.6 W
• Güç Tüketimi (Eko) 9.8 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 242B1TC/00 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Philips 242B1TC/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.