Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 243V7QJABF/00 Monitör Fiyatları

PHILIPS 243V7QJABF VLine 23.8" LED IPS 4ms 75Hz 1920x1080 FullHD VGA HDMI DP Multimedya (VESA) Siyah Monitör (Siy.Byz.Kareli Dsn.)

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.784,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 4784.54
PHILIPS 23.8" IPS 243V7QJABF-00 4MS 75HZ HDMI-DP EV OFIS MONİTÖRÜ 1920X1080

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

4.849,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 4849.03
Phılıps 243V7qjabf Vline 23.8" Led Ips 4Ms 75Hz 1920X1080 Fullhd Vga Hdmı Dp Multimedya (Vesa) Siyah Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.967,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 4967.60
Philips 243V7QJABF/00 23.8" 5 MS 60 Hz VGA+HDMI+DP Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

4.981,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 4981.33
Philips 243V7QJABF/00 23.8" 5 MS 60 Hz VGA+HDMI+DP Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: Harcıalem

5.028,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 5028.23
PHILIPS 23.8" IPS 243V7QJABF-00 4MS 75HZ HDMI-DP EV OFIS MONİTÖRÜ 1920X1080

Satıcı: netsipariş

5.094,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 5094.63
Philips 243V7Qjabf/00 23.8 Inç 75Hz 4Ms Hdmi+Vga+Dp Vline Fullhd Ips Vesa Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5169.00
23.8 PHILIPS 243V7QJABF-00 IPS WLED VGA HDMI DP

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.227,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 5227.33
Philips 23.8" IPS 4MS 75Hz HDMI-DP EV Ofis Tipi Monitör Monitor HDMI Ev Ofis Is Icin

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5289.00
Philips 243V7QJABF/00 23.8" 5ms (Analog+HDMI+Display) Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: 2A Market | 3 yorum

5.334,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5334.39
Philips 243V7qjabf/00 24" 4 Ms Full Hd Ips 75 Hz Monitör

Satıcı: Kraft Online

5.418,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 5418.40
23.8 PHILIPS 243V7QJABF-00 IPS WLED VGA HDMI DP

Satıcı: netsiparis

5.445,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 5445.80
Philips 243V7QJABF/00 23.8" 5ms (Analog+HDMI+Display) Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji | 3 yorum

5.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

13 5469.00
Philips 243V7Qjabf/00 23.8 Inç 75Hz 4Ms Hdmi+Vga+Dp Vline Fullhd Ips Vesa Monitör Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

5.609,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 5609.70
23.8 PHILIPS 243V7QJABF/00 IPS 4MS 75MHZ 1XVGA 1XHDMI 1XDP FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

7.311,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

15 7311.79

Philips 243V7QJABF/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 243V7QJABF/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 243V7QJABF/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 540 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 415 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 209 mm
• Ekran Genişliği 540 mm
• Ekran Yüksekliği 325 mm
• Ekran Derinliği 45 mm
• Ekran Ağırlığı 3.08 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) A
• Güç Tüketimi (Maks) 21 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 13.8 W
• Güç Tüketimi (Yıllık) 31 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2017
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Philips V
• Barkod (EAN) 8712581742386
• Kutu İçeriği Belgeler Güç Kablosu Ses Kablosu VGA Kablosu

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 243V7QJABF/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.