Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Arslan Bilgisayar
5.773,07 TL + Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
1 5783.07 Philips 245E1S/00 23.8" 4 MS 75 Hz VGA+HDMI+DP QHD IPS LED MonitörSatıcı: Netsiparis
5.977,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 5977.30 Philips 245E1S-00 23.8" 75Hz 4ms (HDMI+Display+Analog) FreeSync QHD IPS MonitörSatıcı: netsiparis | 6 yorum
6.433,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 6433.40 Philips 245E1S/00 23.8" 4 MS 75 Hz VGA+HDMI+DP QHD IPS LED MonitörSatıcı: zenpabilisim | 3 yorum
6.611,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 6611.71 Philips 245E1S/00 23.8" 4 MS 75 Hz VGA+HDMI+DP QHD IPS LED MonitörSatıcı: Uzmanlarpc
6.763,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 6763.14 Philips 23.8 245E1S/00 2560x1440 2K VGA HDMI DP 4ms Freesync SiyahSatıcı: Fiyat Market
7.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 7289.00 Philips 245E1S 23,8" IPS 75Hz 4ms HDMI+DP QHD LCD MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
7.782,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 7782.55 Philips 23.8" IPS 245E1S-00 4MS 75Hz HDMI-DP Gaming Monitör (2560 X 1440) 1-33290Satıcı: MB TEKNOLOJİ
9.246,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 9246.90