Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 24E1N1100A/00 Monitör Fiyatları

Philips 24E1N1100A/00 23.8" 1 MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: hmdbilgisayar

4.030,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 4030.69
Philips 23.8" 24E1n1100a/00 1920X1080 1Ms 100Hz Ips Hdmı/Vga +Vesa +Speaker Monitör

Satıcı: BilgePazar

4.504,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4504.80
Philips 24E1N1100A/00 23.8" 1 MS 100 Hz Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

4.603,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 4603.97
Phılıps 23.8" Ips 24E1n1100a/00 1Ms 100Hz Hdmı Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

4.614,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4614.00
23.8 Phılıps 24e1n1100a/00 Ips 1ms 100mhz 1xvga 1xhdmı Fhd 1920x1080 Hoparlör Flıcker-free

Satıcı: Derin Bilişim

4.752,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 4752.03
Philips 24E1N1100A/00 23,8" 100Hz HDMI IPS 1ms Monitör

Satıcı: 2A Market | 5 yorum

4.838,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 4838.32
Philips Monitör 24E1N1100A/00 Full HD 23,8 inç 100 Hz

Satıcı: onlinealisverisyap

4.856,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 sn önce

7 4866.8
Philips 23.8" 24E1N1100A/00 1920x1080 1ms 100Hz IPS HDMI/VGA +VESA +SPEAKER Monitör

Satıcı: Bilgepazar

4.882,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 4882.49
Philips 23,8" 24E1N1100A/00 IPS Monitör 1ms

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.916,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 4916.94
Philips 24E1N1100A/00 23,8" 100Hz HDMI IPS 1ms Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji | 5 yorum

4.923,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 4923.48
Philips 23.8 24E1N1100A/00 IPS 1MS 100MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYA

Satıcı: XEMU

6.057,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 6057.65
Philips 23.8 24E1N1100A/00 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYA

Satıcı: MAESKO

6.582,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 6582.05
23.8 PHILIPS 24E1N1100A/00 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

7.073,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 7073.45
Philips 23.8 24E1N1100A/00 IPS 1Ms 120Hz M.M. (HOPARLÖR) VGA+HDMI FHD LED MONITOR

Satıcı: MAESKO

7.142,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 7142.23

Philips 24E1N1100A/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 24E1N1100A/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 24E1N1100A/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 542 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 417 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 180 mm
• Ekran Genişliği 542 mm
• Ekran Yüksekliği 316 mm
• Ekran Derinliği 45 mm
• Ekran Ağırlığı 2.57 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.92 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 24E1N1100A/00 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Philips 24E1N1100A/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.