Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 24E1N1100A/01 Monitör Fiyatları

Philips 23.8" 24e1n1100a-01 100hz Ips 1ms 1xvga 1xhdmı Fhd 1920x1080 Hoparlör Multimedya Monitör

Satıcı: Yekdane

4.480,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 4480.96
Philips 24E1N1100A/01 23.8″ 1ms 100Hz Full HD IPS Monitör 4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 4599.00
Philips 24E1N1100A 23.8" 100Hz 1Ms VGA+HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: incehesap

4.693,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 4693.22
Philips 24E1N1100A/01 23.8" 4 ms Full HD IPS 100 Hz Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

4.716,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 4716.04
Philips 23.8 24E1N1100A/01 IPS 1MS 100HZ VGA HDMI

Satıcı: Bilgepazar

4.840,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4840.21
Philips 23.8 24E1N1100A/01 IPS 1MS 100HZ VGA HDMI

Satıcı: incehesap

4.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4859.00
Philips 23.8 Phılıps 24E1N1100A/01 IPS 1ms 100HZ VGA HDMI

Satıcı: QUEENCK | 9 yorum

4.861,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4861.02
Philips 24E1N1100A/01 23.8″ 1ms 100Hz Full HD IPS Monitör

Satıcı: netsiparis

4.861,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 4871.1
23.8" Philips 24E1n1100a/01 1Ms 100Hz Fhd Vga Hdmı Mm Siyah Ips Monitör

Satıcı: Netsiparis

4.902,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4902.90
Philips 23.8 Phılıps 24E1N1100A/01 IPS 1ms 100HZ VGA HDMI

Satıcı: İntekzo | 9 yorum

4.931,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 4931.82
PHILIPS 23.8 24E1N1100A/01 IPS 1MS 100HZ VGA HDMI

Satıcı: LowellTeknoloji

4.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 4949
Phılıps 23.8" Ips 24E1n1100a-01 1Ms 100Hz Hdmı Gaming Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: ZmTeknoloji

4.948,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 4948.40
23.8 PHILIPS 24E1N1100A/01 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYA

Satıcı: MAESKO

5.092,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

13 5092.32
Philips 23.8" 24e1n1100a-01 100hz Ips 1ms 1xvga 1xhdmı Fhd 1920x1080 Hoparlör Multimedya Monitör

Satıcı: azomik

5.152,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 5152.84
23.8 PHILIPS 24E1N1100A/01 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: 1DoluDukkan

5.616,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

15 5616.29
23.8 PHILIPS 24E1N1100A/01 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

7.073,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

16 7073.45

Philips 24E1N1100A/01 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 24E1N1100A/01 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 24E1N1100A/01 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 542 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 417 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 180 mm
• Ekran Genişliği 542 mm
• Ekran Yüksekliği 316 mm
• Ekran Derinliği 45 mm
• Ekran Ağırlığı 2.57 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.92 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 24E1N1100A/01 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.