Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 24E2N1110/00 Monitör Fiyatları

Philips 24e2n1110 23.8" 120hz 1ms Vga+hdmı Fullhd Adaptive-sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

4.342,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 4342.73
Phılıps 23.8" Ips 24E2n1110 4Ms 120Hz Hdmı Ev Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: onlinealisverisyap

4.352,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4352.30
Phılıps 23.8" Ips 24E2n1110 4Ms 120Hz Hdmı Ev Ofis Tipi Monitör (1920 X 1080)

Satıcı: ZmTeknoloji

4.418,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4418.10
Philips 24E2N1110 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

4.448,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 4448.61
Philips 24e2n1110 23.8" 120hz 1ms Vga+hdmı Fullhd Adaptive-sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: zmteknoloji

4.453,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 4453.52
Philips 24E2N1110 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Mod Teknoloji

4.597,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4597.97
Philips 23.8 Phılıps 24E2N1110/00 IPS 1ms 120MHZ 1xvga 1xhdmı Fhd 1920X1080 Flıcker-Free Vesa Siyah - 23,8 inç - 120 Hz

Satıcı: CUMA TEKNOLOJİ

4.602,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 4602.51
Philips 24E2N1110 23.8" 120Hz 1Ms VGA+HDMI FullHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.722,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4722.93
Philips 24E2N1110/00 23,8&Amp;Quot; 1Ms, 120Hz, Full Hd, Hdmi, D-Sub, Ips Panel Monitör

Satıcı: OFMAT TEKNOLOJİ

4.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4749.00
Philips 24E2N1110 23.8" 120Hz 1ms Vga+Hdmı Fullhd Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör - 23,8 inç - 120 Hz

Satıcı: ZmTeknoloji

4.798,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 4798.91
23.8 PHILIPS 24E2N1110/00 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

6.755,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 6755.66

Philips 24E2N1110/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 24E2N1110/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 24E2N1110/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 542 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 410 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 180 mm
• Ekran Genişliği 542 mm
• Ekran Yüksekliği 316 mm
• Ekran Derinliği 34 mm
• Ekran Ağırlığı 2.16 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.44 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 24E2N1110/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.