Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 24E2N1110/01 Monitör Fiyatları

Philips 24E2N1110/01 23.8″ 120Hz 1ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

4.581,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 4591.4
23.8 Phılıps 24e2n1110/01 Ips 1ms 120hz Vga Hdmı

Satıcı: Marenta Teknoloji

4.452,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 4452.30
Philips 24E2n1110/01 23.8" 1 Ms Full Hd Ips 120 Hz Monitör

Satıcı: Marenta Teknoloji

4.456,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4456.50
Philips 23.8" 24E2n1110/01 1920X1080 1Ms 120Hz Ips Hdmı/Vga+Vesa Monitör

Satıcı: BilgePazar

4.620,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 4620.60
Philips Phılıps 24E2N1110/01 IPS 1ms 120HZ VGA HDMI

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR

4.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 4749.00
Philips 23.8 24E2N1110/01 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 4779.00
Philips 24E2N1110/01 23.8″ 120Hz 1ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: Kraft Online

4.781,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 4791.2
Philips 23.8 24E2N1110/01 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: JADDA

4.861,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4861.01
Philips 23.8 Phılıps 24E2N1110/01 IPS 1ms 120MHZ 1xvga 1xhdmı Fhd 1920X1080 Flıcker-Free Vesa Siyah

Satıcı: 2A Market

4.867,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 4867.63
Philips 23.8" 24E2N1110/01 1920x1080 1ms 120Hz IPS HDMI/VGA+VESA Monitör

Satıcı: Bilgepazar

5.003,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 5003.20
23.8 PHILIPS 24E2N1110/01 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: KUANTUM

5.280,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 5280.31
23.8 Phılıps 24e2n1110/01 Ips 1ms 120hz Vga Hdmı

Satıcı: KUANTUMSANAL

5.391,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 5391.47
23.8 PHILIPS 24E2N1110/01 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: YEDİGÜN STORE

6.046,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 6046.53
23.8 PHILIPS 24E2N1110/01 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: HEDEF MARKET

6.291,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 6291.28

Philips 24E2N1110/01 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 24E2N1110/01 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 24E2N1110/01 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 542 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 410 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 180 mm
• Ekran Genişliği 542 mm
• Ekran Yüksekliği 316 mm
• Ekran Derinliği 34 mm
• Ekran Ağırlığı 2.16 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 2.44 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 24E2N1110/01 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Philips 24E2N1110/01 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.