Philips 272S1M/00 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 272S1M/00 Monitör Fiyatları

Philips 272S1M/00 27" 4 MS 75Hz HDMI-DP-DVI IPS Business Monitor

Satıcı: Harcıalem

10.232,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 10232.06
Philips 272S1M/00 27" 4 MS 75Hz HDMI-DP-DVI IPS Business Monitor

Satıcı: onlinealisverisyap

10.664,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 10664.75
Phılıps 27" Ips 272S1m/00 4Ms 75Hz Hdmı-Dp-Dvı Ev Ofis Monitörü 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

10.846,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 10846.60
PHILIPS 27 IPS 272S1M/00 4MS 75HZ HDMI-DP-DVI EV OFİS MONİTÖRÜ 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

10.882,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 10882.00
Phılıps 27" Ips 272S1m/00 4Ms 75Hz Hdmı-Dp-Dvı Ev Ofis Monitörü 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

10.999,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 10999.60
Phılıps 27" 272S1M/00 1920X1080 4Ms 75Hz Dp/Hdmı/Dvı/Vga +Vesa +Speaker +Pıvot

Satıcı: Arslan Bilgisayar

10.957,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 10967
Philips 272S1M - 67 cm (27 inç) FHD monitör, yüksekliği ayarlanabilir (1920 x 1080, 75 Hz, DisplayPort, HDMI, DVI, VGA, USB Hub) siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

11.200,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 11210.9
PHILIPS 27" IPS 272S1M/00 4MS 75HZ HDMI-DP PIVOT KURUMSAL MONİTÖR

Satıcı: netsiparis

11.539,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 11539.88
Philips 27" IPS 272S1M/00 4ms 75HZ Hdmı-Dp Pıvot Kurumsal Monitör

Satıcı: NETSİPARİS

11.703,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 11703.20
PHILIPS 27" IPS 272S1M/00 4MS 75HZ HDMI-DP PIVOT KURUMSAL MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

12.077,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 12077.66
Philips Phılıps 27" IPS 272S1M/00 4ms 75HZ Hdmı-Dp Pıvot Kurumsal Monitör

Satıcı: Solttech

19.835,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 19835.63
Philips Phılıps 27" IPS 272S1M/00 4ms 75HZ Hdmı-Dp Pıvot Kurumsal Monitör

Satıcı: koçlar grup ticaret

21.281,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 21281.00

Philips 272S1M/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 272S1M/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Philips 272S1M/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Var
• DVI Özelliği DVI-D HDCP
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Var
• USB-A (Type-A) Versiyonu USB 3.2 Gen 1
• USB-A (Type-A) Adedi 4
• USB-A (Type-A) Özellikleri Hızlı Şarj (USB BC 1.2)
• USB-B (Type-B) Besleme (Upstream) Var
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +25 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -180 º
• Swivel Aralığı (+) +180 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 537 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 205 mm
• Ekran Genişliği 613 mm
• Ekran Yüksekliği 366 mm
• Ekran Derinliği 51 mm
• Ekran Ağırlığı 4.18 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.05 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 272S1M/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.