Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 273V7QJAB/01 Monitör Fiyatları

Philips 273V7QJAB/01 27" FHD 5ms 60Hz HDMI VGA DP IPS Monitör

Satıcı: netsiparis

6.746,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 6746.50
PHILIPS 273V7QJAB VLine 27" LED IPS 5ms 75hz 1920x1080 FullHD VGA HDMI DP Multimedya (VESA) Siyah Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.541,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 6541.34
Philips 273V7qjab 27" Ips 5Ms 60Hz Vga Hdmi Dp

Satıcı: Netsiparis

6.749,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 6749.70
Philips 273V7qjab/01 27" 4 Ms Full Hd Ips 75 Hz Monitör

Satıcı: Kraft Online

6.771,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6771.10
Philips 273V7QJAB/01 27" 5 MS 60 Hz HDMI+DP Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: lowellteknoloji

6.946,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 6946.17
Philips 273V7QJAB/01 27" 5 MS 60 Hz HDMI+DP Full HD IPS LED Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

7.067,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 7067.22
Philips 27" 273V7QJAB/01 IPS MM Monitör Siyah 5ms

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.147,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 7147.93
Philips 27" 273V7QJAB/01 FHD IPS Monitör 1920 x 1080 Çözünürlük 4ms 75Hz Yenileme Hızı

Satıcı: Net.Sepetim

7.177,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 7177.00
PHILIPS 27" IPS 273V7QJAB-01 5MS 60HZ DP-HDMI EV OFİS TİPİ MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

7.229,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 7229.88
PHILIPS 27" IPS 273V7QJAB-01 5MS 60HZ DP-HDMI EV OFİS TİPİ MONİTÖR

Satıcı: LowellTeknoloji

7.244,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 7244.93
Philips 27 Phılıps 273V7QJAB/01 IPS 4ms 75MHZ 1xvga 1xhdmı 1xdp Fhd 1920X1080 Hoparlör Vesa Siyah

Satıcı: akelgüvenlik | 1 yorum

8.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 8950.00
Philips 27 273V7QJAB/01 IPS 4MS 75MHZ 1XVGA 1XHDMI 1XDP FHD 1920X1080 HOPARLÖR VESA SİYAH

Satıcı: akelgüvenlik

9.113,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 9113.02
Philips 273V7QJAB/01 27" 4ms FHD MM Vesa IPS Siyah

Satıcı: akelgüvenlik

9.751,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 9751.00

Philips 273V7QJAB/01 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 273V7QJAB/01 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 273V7QJAB/01 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 612 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 453 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 227 mm
• Ekran Genişliği 612 mm
• Ekran Yüksekliği 367 mm
• Ekran Derinliği 45 mm
• Ekran Ağırlığı 4.04 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) A+
• Güç Tüketimi (Maks) 23 W
• Güç Tüketimi (Tipik) 15.5 W
• Güç Tüketimi (Yıllık) 33 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 4 W
• Yıl 2017
• Kullanım Amacı Genel
• Seri Philips V
• Barkod (EAN) 8712581745912
• Kutu İçeriği Belgeler Güç Kablosu Ses Kablosu VGA Kablosu

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 273V7QJAB/01 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Philips 273V7QJAB/01 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.