Philips 275S1AE/00 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 275S1AE/00 Monitör Fiyatları

Philips 275S1ae 27" 75Hz 4Ms Dvı+Hdmı+Dp Wqhd Adaptive-Sync Ips Pivot Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

9.803,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 9803.10
Philips 275S1AE/00 27'' 4ms QHD Pivot IPS Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.329,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 10329.53
PHILIPS 275S1AE - 27 inç QHD monitör, yüksekliği ayarlanabilir (2560 x 1440, 75 Hz, DVI, HDMI, DisplayPort) siyah

Satıcı: LowellTeknoloji

10.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 10379
PHILIPS 27" IPS 275S1AE-00 4MS 75HZ HDMI-DP EV OFİS MONİTÖRÜ 2560X1440

Satıcı: LowellTeknoloji

10.465,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 10465.33
Phılıps 275S1AE-00 27" 2560X1440 4ms 75Hz Dp-Hdmı IPS LCD Monitör

Satıcı: 2A Market | 1 yorum

10.665,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 10665.18
27 PHILIPS 275S1AE/00 IPS 4MS 75MHZ 1XHDMI 1XDP 1XDVI 2K QHD 2560X1440 HOPARLÖR YÜKSEKLİK AYARI FLICKER-FREE VESA

Satıcı: MAESKO

10.665,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 10665.85
27 Phılıps 275S1ae/00 Ips 4Ms 75Mhz 1Xhdmı 1Xdp 1Xdvı 2K Qhd 2560X1440 Hoparlör Yükseklik Ayarı Flıcker-Free Vesa

Satıcı: MAESKO

10.860,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 10860.60
Phılıps 275S1AE-00 27" 2560X1440 4ms 75Hz Dp-Hdmı IPS LCD Monitör

Satıcı: mikrobilgisayarpaz | 1 yorum

10.944,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 10944.50
PHILIPS 27" IPS 275S1AE-00 4MS 75HZ HDMI-DP EV OFİS MONİTÖRÜ 2560X1440

Satıcı: netsipariş

11.063,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 11063.72
27 PHILIPS 275S1AE/00 IPS 4MS 75MHZ 1XHDMI 1XDP 1XDVI 2K QHD 2560X1440 HOPARLÖR YÜKSEKLİK AYARI FLICKER-FREE VESA

Satıcı: ACF Teknoloji

14.462,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 14462.00

Philips 275S1AE/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 275S1AE/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Philips 275S1AE/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Var
• DVI Özelliği DVI-D HDCP
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +25 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -180 º
• Swivel Aralığı (+) +180 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 537 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 205 mm
• Ekran Genişliği 613 mm
• Ekran Yüksekliği 366 mm
• Ekran Derinliği 51 mm
• Ekran Ağırlığı 4.57 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 6.44 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) A
• Güç Tüketimi (Tipik) 17.3 W
• Güç Tüketimi (Eko) 15.7 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.3 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 275S1AE/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.