Philips 275V8LA/01 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 275V8LA/01 Monitör Fiyatları

Philips 275V8LA/01 27" 4ms Qhd 75Hz mm Dp HDMI Va

Satıcı: QueenPC

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 6999.00
Philips 27" 275V8la/01 1920X1080 75Hz 4Ms Dp/Hdmı/Vesa+Speakar Led Mm Monitör

Satıcı: BilgePazar

7.225,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 7225.80
Phılıps 27" Va 275V8la-01 Hdmı-Dp 4Ms 75Hz Kurumsal Monitör 2560X1440

Satıcı: ZmTeknoloji

7.551,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 7551.10
PHILIPS 27 VA 275V8LA-01 HDMI-DP 4MS 75HZ KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

7.602,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 7602.58
PHILIPS 27" VA 275V8LA-01 HDMI-DP 4MS 75HZ KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

7.626,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 7626.34
Philips 27" 275V8LA/01 1920x1080 75Hz 4ms DP/HDMI/Vesa+Speakar LED mm Monitör

Satıcı: Bilgepazar

7.719,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 7719.18
PHILIPS 27" VA 275V8LA-01 HDMI-DP 4MS 75HZ KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: onlinealisverisyap

7.746,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 7746.31
Philips 275V8LA/01 27" 4ms Qhd 75Hz mm Dp HDMI Va

Satıcı: bilgepazar

7.982,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 7982.84
Philips 275V8LA/01 27" 4ms QHD 75Hz MM Dp Hdmi VA

Satıcı: onlinealisverisyap

8.433,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 8433.44
Philips 27" VA 275V8LA-01 HDMI-DP 4MS 75HZ KURUMSAL MONİTÖR 2560X1440

Satıcı: akelgüvenlik

10.075,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 10075.41

Philips 275V8LA/01 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 275V8LA/01 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 275V8LA/01 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 458 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 231 mm
• Ekran Genişliği 614 mm
• Ekran Yüksekliği 367 mm
• Ekran Derinliği 53 mm
• Ekran Ağırlığı 3.61 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4.06 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 26 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 275V8LA/01 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.