Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 27E1N1100A/01 Monitör Fiyatları

Philips 27E1N1100A-00 27" IPS 4 MS 100 HZ HDMI Multımedya Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

5.373,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 5373.79
Phılıps 27" Ips 27E1n1100a-00 5Ms 100Hz Hdmı Multımedya Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

5.384,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 5384.90
Phılıps 27" Ips 27E1n1100a-00 5Ms 100Hz Hdmı Multımedya Monitör

Satıcı: ZmTeknoloji

5.464,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 5464.50
Philips 27E1N1100A-00 27" Ips 4 Ms 100 Hz Hdmı Multımedya Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

5.504,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 5504.07
Philips 27E1N1100A-00 27" IPS 4 MS 100 HZ HDMI Multımedya Monitör

Satıcı: zmteknoloji

5.509,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 5509.61
Philips 27E1N1100A-00 27" Ips 4 Ms 100 Hz Hdmı Multımedya Monitör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

5.519,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 5519.57
PHILIPS Monitör USB-C 27" (27") 1920 x 1080 (Full HD) Monitör 1000 Serisi

Satıcı: onlinealisverisyap

5.668,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 5678.31
Philips 27E1N1100A/00 27 Inç 1 Ms Full Hd Ips 100 Hz Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5729.00
PHILIPS 27" IPS 27E1N1100A-01 5MS 75HZ HDMI MULTIMEDYA MONİTÖR

Satıcı: LowellTeknoloji

5.763,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 5773
Philips 27 27E1N1100A/00 FHD 4ms 100Hz Hdmi/Vga AMD FreeSync IPS Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.789,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5789.94
Philips 27 27E1N1100A/00 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 5849.00
Philips Phılıps 27E1N1100A-00 Mon IPS 27" 1920X1080 1ms 100Hz Usb-C

Satıcı: 2A Market | 3 yorum

5.867,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 5867.83
Philips Phılıps 27E1N1100A-00 Mon IPS 27" 1920X1080 1ms 100Hz Usb-C

Satıcı: HMD BİLGİSAYAR | 3 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 5999.00
Philips 27 27E1N1100A/00 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: Dualpazar

6.182,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 6182.40
Philips 27 27E1N1100A/00 FHD 4ms 100Hz Hdmi/Vga AMD FreeSync IPS Monitör

Satıcı: dualpazar

6.259,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 6259.68
27 PHILIPS 27E1N1100A/00 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: YEDİGÜN STORE

7.487,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

16 7487.07

Philips 27E1N1100A/01 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 27E1N1100A/01 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 27E1N1100A/01 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 617 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 457 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 211 mm
• Ekran Genişliği 617 mm
• Ekran Yüksekliği 357 mm
• Ekran Derinliği 46 mm
• Ekran Ağırlığı 3.58 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 4 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 27E1N1100A/01 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Philips 27E1N1100A/01 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.