Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Philips 27E1N1900AE/00 Monitör Fiyatları

Philips 27E1n1900ae 27" 60Hz 4Ms Hdmı+Usb-C Hdr Uhd Adaptive-Sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

13.394,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 13394.10
Philips 27 27E1N1900AE/00 4K UHD 4ms 60Hz Hdmi/Usb-c Adaptive sync IPS Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.112,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 14112.53
Philips 27E1N1900AE/00 27'' 4ms Hdmi Type-C MM IPS

Satıcı: UZMANLARPC

14.129,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 14129.36
Philips 27E1N1900AE - 27 inç Ultra HD monitör, yüksekliği ayarlanabilir, hoparlör, HDR10 (3840x2160, 60 Hz, 2x HDMI 2.0, USB-C (65W PD), USB Hub) siyah

Satıcı: LowellTeknoloji

14.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 14179
Phılıps Philips 27E1n1900ae/00 27'' 4Ms Hdmi Type-C Mm Ips

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

14.188,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 14188.20
27 PHILIPS 27E1N1900AE/00 IPS 4MS 60MHZ 2XHDMI 1XUSB TYPE-C 4K UHD 3840X2160 HOPARLÖR YÜKSEKLİK AYARI VESA SİYAH

Satıcı: LowellTeknoloji

14.306,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

6 14306.53
Philips 27 Phılıps 27E1N1900AE/00 IPS 4ms 60MHZ 2xhdmı 1xusb Type-C 4K UHD 3840X2160 Hoparlör Yükseklik Ayarı Vesa Siyah

Satıcı: 2A Market

14.669,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 14669.58
Philips 27 Phılıps 27E1N1900AE/00 IPS 4ms 60MHZ 2xhdmı 1xusb Type-C 4K UHD 3840X2160 Hoparlör Yükseklik Ayarı Vesa Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 14749.00

Philips 27E1N1900AE/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 27E1N1900AE/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Philips 27E1N1900AE/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 100 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 613 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 492 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 220 mm
• Ekran Genişliği 613 mm
• Ekran Yüksekliği 365 mm
• Ekran Derinliği 54 mm
• Ekran Ağırlığı 4.2 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.97 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 37 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 27E1N1900AE/00 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Philips 27E1N1900AE/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.