Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 27E2N1110/00 Monitör Fiyatları

Philips 27E2N1110/00 27″ 120Hz 1ms Full HD IPS Monitör

Satıcı: DosDoruk

5.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

1 5189
Philips 27 PHILIPS 27E2N1110/00 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: netsipariş

5.391,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 5391.65
Philips 27 PHILIPS 27E2N1110/00 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: onlinealisverisyap

5.443,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 5443.45
Philips 27E2N1110/00 27 Inç1 Ms Full Hd Ips 120 Hz Monitör Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5539.00
27 PHILIPS 27E2N1110/00 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.595,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 5595.93
Philips 27 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 5659.00
Philips 27 Phılıps 27E2N1110/00 IPS 1ms 120HZ VGA HDMI

Satıcı: 2A Market

5.667,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5667.79
Philips 27 Phılıps 27E2N1110/00 IPS 1ms 120HZ VGA HDMI

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 5849.00
Philips 27 27E2N1110/00 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: DosDoruk

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 5999.00
27 PHILIPS 27E2N1110/00 IPS 1MS 120HZ VGA HDMI

Satıcı: Teknoraks

6.354,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 6354.18
27 PHILIPS 27E2N1110/00 IPS 1MS 120MHZ 1XVGA 1XHDMI FHD 1920X1080 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: YEDİGÜN STORE

7.349,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 7349.87

Philips 27E2N1110/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 27E2N1110/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 27E2N1110/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 617 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 451 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 200 mm
• Ekran Genişliği 617 mm
• Ekran Yüksekliği 358 mm
• Ekran Derinliği 33 mm
• Ekran Ağırlığı 3.13 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.50 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 27E2N1110/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.