Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 27E2N1500L/00 Monitör Fiyatları

Philips 27E2N1500L 27" 75Hz 4Ms HDMI+DP HDR WQHD Adaptive-Sync IPS Vesa Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

6.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 6269
27 Phılıps 27e2n1500l/00 Ips 4ms 75mhz 1xhdmı 1xdp 2k Qhd 2560x1440 Flıcker-free Vesa Siyah

Satıcı: lowellteknoloji

6.053,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6053.37
27 PHILIPS 27E2N1500L/00 IPS 4MS 75MHZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.226,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 6226.44
27 PHILIPS 27E2N1500L/00 IPS 4MS 75MHZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: UZMANLARPC

6.287,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 6287.41
27 Phılıps 27e2n1500l/00 Ips 4ms 75mhz 1xhdmı 1xdp 2k Qhd 2560x1440 Flıcker-free Vesa Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

6.293,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6293.38
27 PHILIPS 27E2N1500L/00 IPS 4MS 75MHZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: LowellTeknoloji

6.313,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 6313.73
Philips 27 Phılıps 27E2N1500L/00 IPS 4ms 75MHZ 1xhdmı 1xdp 2k Qhd 2560X1440 Flıcker-Free Vesa Siyah

Satıcı: 2A Market

6.334,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 6334.59
Philips 27 Phılıps 27E2N1500L/00 IPS 4ms 75MHZ 1xhdmı 1xdp 2k Qhd 2560X1440 Flıcker-Free Vesa Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 6509.00
27 PHILIPS 27E2N1500L/00 IPS 4MS 75MHZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: netsipariş

6.606,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 6606.09
Philips 27 IPS 75Hz QUADHD DP HDMI

Satıcı: Teknoteg

7.730,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 7730.05

Philips 27E2N1500L/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 27E2N1500L/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 27E2N1500L/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 457 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 200 mm
• Ekran Genişliği 614 mm
• Ekran Yüksekliği 363 mm
• Ekran Derinliği 35 mm
• Ekran Ağırlığı 2.82 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.19 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 13 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 30 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 27E2N1500L/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.