Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 27E2N2500/00 Monitör Fiyatları

Philips 27E2n2500 27" 120Hz 1Ms Hdmı+Dp Hdr Wqhd Adaptive-Sync Ips Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.114,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 7114.60
27 Phılıps 27e2n2500/00 Ips 1ms 120hz 1xhdmı 1xdp 2k Qhd 2560x1440 Flıcker-free Vesa Siyah

Satıcı: lowellteknoloji

7.280,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 7280.97
27 Phılıps 27E2n2500/00 Ips 1Ms 120Hz 1Xhdmı 1Xdp 2K Qhd 2560X1440 Flıcker-Free Vesa Sıyah

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

7.457,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 7457.40
27 PHILIPS 27E2N2500/00 IPS 1MS 120HZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.487,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 7487.43
27 PHILIPS 27E2N2500/00 IPS 1MS 120HZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: UZMANLARPC

7.493,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 7493.70
27 PHILIPS 27E2N2500/00 IPS 1MS 120HZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: LowellTeknoloji

7.594,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 7594.13
27 PHILIPS 27E2N2500/00 IPS 1MS 120HZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: netsipariş

7.621,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 7621.00
27 Phılıps 27e2n2500/00 Ips 1ms 120hz 1xhdmı 1xdp 2k Qhd 2560x1440 Flıcker-free Vesa Siyah

Satıcı: zmteknoloji

7.664,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 7664.62
Philips 27 Phılıps 27E2N2500/00 IPS 1ms 120HZ 1xhdmı 1xdp 2k Qhd 2560X1440 Flıcker-Free Vesa Siyah

Satıcı: 2A Market | 1 yorum

7.668,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 7668.19
Philips 27 Phılıps 27E2N2500/00 IPS 1ms 120HZ 1xhdmı 1xdp 2k Qhd 2560X1440 Flıcker-Free Vesa Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

7.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 7829.00
Philips 27 27E2N2500/01 IPS 1MS 120HZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: Aison

8.584,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 8584.00
Philips 27 27E2N2500 1MS 120HZ 2K QHD FLICKER-FREE

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

9.827,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 9827.14
27 PHILIPS 27E2N2500/01 IPS 1MS 120HZ 1XHDMI 1XDP 2K QHD 2560X1440 FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

10.966,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

13 10966.00

Philips 27E2N2500/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 27E2N2500/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 27E2N2500/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Yok
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 616 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 454 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 200 mm
• Ekran Genişliği 616 mm
• Ekran Yüksekliği 359 mm
• Ekran Derinliği 33 mm
• Ekran Ağırlığı 2.85 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.22 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) C
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 13 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 27E2N2500/00 Monitör İle En Çok Karşılaştırılan Monitörler

Philips 27E2N2500/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.