3.8 (2 oy) / 3 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips Evnia 27M2N3501PA/00 Monitör Fiyatları

Philips Evnia 27M2N3501PA 27" 0.3 ms 260 Hz 2K Pivot IPS Oyuncu Monitörü(Ölü Pixel) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Aptekteknoloji

7.559,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7559.06
Philips Evnia 27M2n3501pa 27" 0.3 Ms 260 Hz 2K Pivot Ips Oyuncu Monitörü(Ölü Pixel) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: APTEK

7.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7599.10
Philips Outlet Evnia 27M2N3501Pa 27" 0.3 Ms 260 Hz 2K Pivot Ips Oyuncu Monitörü(Ölü Pixel) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Aptek Outlet

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 7999.00
Philips Evnia 27" 27M2N3501PA/00 Beyaz 260Hz 0.3ms HDMI,DisplayPort Adaptive Sync IPS 2K Gaming Monitör

Satıcı: Sinerji

10.998,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 10998.83
Philips Evnia 27" 27M2N3501PA/00 Beyaz 260 Hz 0.3 Ms HDMI,Displayport Adaptive Sync IPS 2K Gaming Monitör

Satıcı: sinerjibilgisayar

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 10999.00
Philips Evnia 27M2N3501PA/00 27″ 260Hz 0.3ms 2K QHD Adaptive Sync HDR10 IPS Beyaz Gaming Monitör 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10999.00
Philips Evnia 27" 27M2N3501PA/00 Beyaz 260Hz 0.3ms HDMI,DisplayPort Adaptive Sync IPS 2K Gaming Monitör 10.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 11009
Philips Evnia 27" 27M2N3501PA/00 Beyaz 260Hz 0.3ms HDMI,DisplayPort Adaptive Sync IPS 2K Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

11.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 11459.00
Philips Evnia 27" 27M2N3501PA/00 Beyaz 260 Hz 0.3 Ms HDMI,Displayport Adaptive Sync IPS 2K Gaming Monitör

Satıcı: incehesap

11.492,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 11492.10
Philips Evnia 27M2n3501pa 27 İnc 260Hz 0.3Ms Hdmı Dp Adaptive Sync Hdr10 Pivot Qhd Fast Ips Gaming

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

11.623,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11623.30
Philips Evnia 27" 27M2N3501PA00 Beyaz 260Hz 0.3ms Hdmı,displayport Adaptive Sync IPS 2k Gaming Monitör

Satıcı: SinerjiBilgisayar | 13 yorum

11.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 11629.00
Philips Evnia 27" 27M2N3501PA/00 Beyaz 260Hz 0.3ms HDMI,DisplayPort Adaptive Sync IPS 2K Monitör

Satıcı: incehesap

11.629,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 11629.00
Philips Evnia 27" 27M2N3501PA00 Beyaz 260Hz 0.3ms Hdmı,displayport Adaptive Sync IPS 2k Gaming Monitör

Satıcı: incehesap | 13 yorum

11.793,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 11793.48

Philips Evnia 27M2N3501PA/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips Evnia 27M2N3501PA/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Philips Evnia 27M2N3501PA/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.3
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Beyaz

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 519 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 261 mm
• Ekran Genişliği 614 mm
• Ekran Yüksekliği 368 mm
• Ekran Derinliği 60 mm
• Ekran Ağırlığı 3.88 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.66 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Beyaz
• Arka Kapak Rengi Beyaz
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 35 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips Evnia 27M2N3501PA/00 Monitör Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Emre Y**** Profil Resmi

4 yorum

Emre Y**** Dayıma aldım, parlaklığı çoğu 180hz monitörden daha düşük fakat fiyatına göre iyi performans sunuyor. Bende 2k 180hz IPS Evnia olan modeli var, renkleri daha iyi ve parlaklığı daha yüksek. Monitör 260hz'de kullanınca overshooting yapıyor. Fakat ucu ucuna bu bütçeye sahipseniz daha önceden monitör deneyimlemediyseniz bu monitör 2k 240hz low input lag açık ve response time fast'ta kullanırsanız tertemiz görüntü alıyorsunuz nispeten. fastest'ta kullanmayın, overshoot yapıyor. Onun dışında iyi 7,5/10 Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Kadir U***** Profil Resmi

21 yorum

Kadir U***** kroniği varmı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
7 ay önce
Performans T* Profil Resmi

22 yorum

Performans T* @Kadir U***** parlaklık çok düşük kağıt üstünde vazgeçtim ben
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.