Philips 322E1C/00 Monitör

Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 322E1C/00 Monitör Fiyatları

Philips 322E1C-00 Monitör 31 inches LED

Satıcı: Ofmat Teknoloji

10.046,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 10056.47
Philips 322E1C/00 31.5" 75Hz 4ms (HDMI+Analog+Display) Full HD Curved Monitör

Satıcı: onlinealisverisyap

9.889,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 9889.14
PHILIPS 31.5" VA 322E1C/00 4MS 75HZ HDMI-DP KAVISLI MONİTÖR

Satıcı: netsipariş

10.009,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 10009.24
Phılıps 31.5" Va 322E1c/00 4Ms 75Hz Hdmı-Dp Kavıslı Monitör 1920X1080

Satıcı: onlinealisverisyap

10.069,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 10069.80
Phılıps 31.5" Va 322E1c/00 4Ms 75Hz Hdmı-Dp Kavıslı Monitör 1920X1080

Satıcı: ZmTeknoloji

10.212,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10212.40
Philips 322E1C/00 31.5" 75Hz 4ms (HDMI+Analog+Display) Full HD Curved Monitör

Satıcı: zmteknoloji

10.301,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 10301.29
PHILIPS 31.5" VA 322E1C/00 4MS 75HZ HDMI-DP KAVISLI MONİTÖR

Satıcı: onlinealisverisyap

10.414,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 10414.06
Philips 31,5" 322E1C/00 4Ms 75Hz Full Hd Hdmı Vga Dp Va FreeSync Curved Monitör

Satıcı: netsiparis

10.680,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 10680.58
Philips 31.5" 322E1C/00 4ms Full Hd Curved Freesyn

Satıcı: Ofmat Teknoloji | 1 yorum

10.685,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 10685.00
Philips 322E1C-00 31.5" 75Hz 4ms (HDMI+Analog+Display) FreeSync Full HD Curved Monitör

Satıcı: Fiyat Market | 47 yorum

10.984,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 10984.00
Philips 31,5" 322E1C/00 4Ms 75Hz Full Hd Hdmı Vga Dp Va FreeSync Curved Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.086,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11086.13
Philips 322E1C ELine 31.5" Curved (Kavisli) 4ms 75Hz 1920x1080 FullHD VGA HDMI DP (VESA) Siyah Monit

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 11209.00
31.5 PHILIPS 322E1C/00 4MS 75MHZ 1XVGA 1XHDMI 1XDP FHD 1920X1080 CURVED VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

15.256,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 15256.00

Philips 322E1C/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 322E1C/00 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 322E1C/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah & Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 709 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 523 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 281 mm
• Ekran Genişliği 709 mm
• Ekran Yüksekliği 425 mm
• Ekran Derinliği 88 mm
• Ekran Ağırlığı 6.28 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 32 kWh
• Eski Enerji Tüketim Sınıfı (A-D) A
• Güç Tüketimi (Tipik) 40 W
• Güç Tüketimi (Yıllık) 58 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Yok
• Yıl 2019
• Kullanım Amacı Genel Oyun
• Seri Philips E
• Barkod (EAN) 8712581758479
• Kutu İçeriği Belgeler Güç Kablosu HDMI Kablosu VGA Kablosu

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips 322E1C/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.