Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 32E1N1800LA/00 Monitör Fiyatları

Philips 32E1n1800la 31.5" 60Hz 4Ms Hdmı+Dp Hdr Uhd Va Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.049,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 14049.60
Philips 32E1N1800LA 31.5" 60Hz 4Ms HDMI+DP HDR UHD VA Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

14.791,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 14791.53
31.5 Phılıps 32E1n1800la/00 4Ms 60Mhz 2Xhdmı 1Xdp 4K Uhd 3840X2160 Hoparlör Flıcker-Free Düsük Mavı Isık Vesa Sıyah

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

14.829,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 14829.20
Philips 32E1N1800LA 31.5" 60Hz 4Ms HDMI+DP HDR UHD VA Vesa Monitör

Satıcı: LowellTeknoloji

14.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 14859
Philips 31.5 Phılıps 32E1N1800La/00 4Ms 60Hz Dp Hdmı

Satıcı: LowellTeknoloji

14.995,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 14995.23
Philips 31.5 Phılıps 32E1N1800LA/00 4ms 60HZ Dp HDMI

Satıcı: YALI TECH

15.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 15199.00
Marka PHILIPS 31.5" VA 32E1N1800LA/00 4MS 60HZ HDMI-DP EV OFİS MONİTÖRÜ 3840X2160

Satıcı: 2A Market

15.336,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 15336.38
Philips 31.5 Phılıps 32E1N1800La/00 4Ms 60Hz Dp Hdmı

Satıcı: KUANTUMSANAL

16.986,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 16986.83
31.5 PHILIPS 32E1N1800LA/00 4MS 60MHZ 2XHDMI 1XDP 4K UHD 3840X2160 HOPARLÖR FLICKER-FREE DÜŞÜK MAVİ IŞIK VESA SİYAH

Satıcı: MAESKO

17.916,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 17916.43

Philips 32E1N1800LA/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 32E1N1800LA/00 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 32E1N1800LA/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.2 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 714 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 512 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 140 mm
• Ekran Genişliği 714 mm
• Ekran Yüksekliği 419 mm
• Ekran Derinliği 52 mm
• Ekran Ağırlığı 6.25 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.39 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 32 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 60 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 32E1N1800LA/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.