Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
VA
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips 32E1N3100LA/00 Monitör Fiyatları

Philips 32E1N3100LA 31.5" 75Hz 4Ms VGA+HDMI FullHD Adaptive-Sync VA Vesa Monitör

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.338,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 10338.00
Philips 31.5 32E1N3100LA/00 4MS 75HZ VGA HDMI

Satıcı: ASEMPİ

11.228,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

2 11228.25
Philips 32E1N3100La 31.5" 75Hz 4Ms Vga+Hdmı Fullhd Adaptive-Sync Va Vesa Monitör

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

11.244,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 11244.24
Philips 31.5 Phılıps 32E1N3100LA/00 4ms 75MHZ 1xvga 2xhdmı Fhd 1920X1080 Hoparlör Vesa Siyah

Satıcı: netsipariş

11.252,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 11252.68
31.5 PHILIPS 32E1N3100LA/00 4MS 75HZ VGA HDMI MONITOR

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.309,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

5 11309.24
PHILIPS 31.5 32E1N3100LA/00 4MS 75HZ VGA HDMI MONITOR

Satıcı: LowellTeknoloji

11.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 11359
Philips 31.5 32E1N3100LA/00 4MS 75HZ VGA HDMI

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

7 11429.00
Philips 31.5 Phılıps 32E1N3100LA/00 4ms 75MHZ 1xvga 2xhdmı Fhd 1920X1080 Hoparlör Vesa Siyah

Satıcı: Kuantum

11.614,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 11614.50
31.5 PHILIPS 32E1N3100LA/00 1MS 75MHZ 1XVGA 2XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: MAESKO

11.649,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 11649.38
Philips 31.5 Phılıps 32E1N3100LA/00 4ms 75MHZ 1xvga 2xhdmı Fhd 1920X1080 Hoparlör Vesa Siyah

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 11819.00
31.5 PHILIPS 32E1N3100LA/00 1MS 75MHZ 1XVGA 2XHDMI FHD 1920X1080 HOPARLÖR FLICKER-FREE VESA SİYAH

Satıcı: ACF Teknoloji

15.177,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 15177.00

Philips 32E1N3100LA/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips 32E1N3100LA/00 Monitör Temel Özellikleri

VA
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Yok
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Philips 32E1N3100LA/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Özellikleri HDCP HDCP 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Yok
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Var
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• DisplayPort (DP) Çıkış (Out) Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Var
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 715 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 514 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 248 mm
• Ekran Genişliği 715 mm
• Ekran Yüksekliği 420 mm
• Ekran Derinliği 62 mm
• Ekran Ağırlığı 5.78 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 7.5 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 27 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips 32E1N3100LA/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.