Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips Evnia 25M2N3200U/00 Monitör Fiyatları

Philips Evnia 25M2N3200U 24.5″ 310Hz 0,5ms G-Sync Fhd Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 8509
Philips Evnia 25M2N3200U 24.5″ 310Hz 0,5ms G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.412,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 8412.28
Philips Evnia 25M2N3200U 24.5″ 310Hz 0,5ms G-Sync Fhd Fast IPS Gaming Monitör - 24,5 inç - 310 Hz

Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 8499.00
Philips Evnia 25M2N3200U 24.5″ 310Hz 0,5ms G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Aptek Teknoloji

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 8499.00
Philips Evnia 25M2N3200U 24.5″ 310Hz 0,5ms G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 8499.00
Philips Evnia 25M2N3200U/00 25″ Full HD 310Hz 0.3Ms Fast IPS G-Sync Gaming Monitör 8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8499.00
Philips Evnia 25" 25M2N3200U 0,3ms 310Hz HDMI,DisplayPort Fast IPS G-Sync Full HD Gaming Monitör 8.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 8509
Philips Evnia 25M2N3200U 24.5″ 310Hz 0,5ms G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: TECHBURADA

8.923,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 8923.03
Philips Evnia 25M2N3200U 24.5″ 310Hz 0,5ms G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Techburada

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 8999.00
Philips Evnia 25M2N3200U 24.5″ 310Hz 0,5ms G-Sync FHD Fast IPS Gaming Monitör

Satıcı: Aptekteknoloji

9.449,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 9449.06
Philips Evnia 25M2N3200U 24.5″ 310Hz 0,5ms G-Sync Fhd Fast IPS Gaming Monitör - 24,5 inç - 310 Hz

Satıcı: Aptek | 2 yorum

9.461,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 9461.29

Philips Evnia 25M2N3200U/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips Evnia 25M2N3200U/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Philips Evnia 25M2N3200U/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.0
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.3
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 557 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 508 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 239 mm
• Ekran Genişliği 557 mm
• Ekran Yüksekliği 331 mm
• Ekran Derinliği 64 mm
• Ekran Ağırlığı 3.33 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.03 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) D
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 14 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 35 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips Evnia 25M2N3200U/00 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.