4.2 (3 oy) / 7 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Philips Evnia 27M2N3800A/00 Monitör Fiyatları

Philips Outlet Evnia 27M2N3800A 27" 1 Ms Full Hd 320Hz-4K 160 Hz Ips Oyuncu Monitörü(Ölü Pixel) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Aptek Outlet

13.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 13699.00
Philips Evnia 27M2N3800A 27 1 Ms 4K 160 Hz - Full Hd 320 Hz IPS Oyuncu Monitörü - 27 inç

Satıcı: Aptek | 11 yorum

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 15999.00
Philips Evnia 27M2N3800A - 27 inç Ultra HD Oyun Ekranı, 160 Hz, 0,5 ms MPRT, HDR400, G-Sync (2X HDMI 2.1, 1x DisplayPort 1.4, USB Hub) Siyah Gri

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 16009
Philips Evnia 27M2N3800A 27 1 Ms 4K 160 Hz - Full Hd 320 Hz IPS Oyuncu Monitörü - 27 inç

Satıcı: Hepsiburada | 11 yorum

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 15999.00
Philips Evnia 27M2N3800A 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: Aptek Teknoloji

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 15999.00
Philips Evnia 27M2N3800A/00 27″ 4K 160Hz - 320Hz FHD 0.5Ms FAST IPS Pivot Gaming Monitör 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 15999.00
Philips Evnia 27M2N3800A 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: Aptek Teknoloji

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 15999.00
Philips Evnia 27M2N3800A 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: Aptekteknoloji

15.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 15999.01
Philips Evnia 27M2N3800A 27" 1 ms 4K 160 Hz - Full HD 320 Hz IPS Oyuncu Monitörü

Satıcı: Sinerji

17.265,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 17265.99
Philips Evnia 27" 27M2N3800A 4K 0.5ms 160Hz/Full HD 0.5ms 320Hz HDMI,DisplayPort Dual Mode Fast IPS 4K Gaming Monitör 18.858,00 TL + 349,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 18868

Philips Evnia 27M2N3800A/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips Evnia 27M2N3800A/00 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Philips Evnia 27M2N3800A/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Özellikleri HDCP 2.3 HDCP
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Özellikleri HDCP HDCP 2.3
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +20 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -30 º
• Swivel Aralığı (+) +30 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Var
• Pivot Açısı 90 º
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 130 mm
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 614 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 519 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 261 mm
• Ekran Genişliği 614 mm
• Ekran Yüksekliği 368 mm
• Ekran Derinliği 85 mm
• Ekran Ağırlığı 3.75 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 5.6 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah
• Arka Kapak Rengi Siyah
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) F
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 25 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 45 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

DÖKÜMAN & YAZILIM DÖKÜMAN & YAZILIM

Philips Evnia 27M2N3800A/00 Monitör Yorumları (7 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Kerem K****** Profil Resmi

8 yorum

Kerem K****** salı günü gelecek 1 2 hafta kullanıp inceleme yazacağım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
M3XW4AR Profil Resmi

6 yorum

M3XW4AR @Kerem K****** Beklemedeyiz hocam.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
BERKA Y**** A******* Profil Resmi

4 yorum

BERKA Y**** A******* @Kerem K****** nasıl monitör hocam
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Kerem K****** Profil Resmi

8 yorum

Kerem K****** @M3XW4AR Beklediğimden çok çok güzeldi piksel yoğunluğu ekranı keskin yapıyor renkler olsun vs gerçekten çok hoşuma gitti (4K 55 inch Samsung cyrstal TV'den geçiyorum), ölü piksele rastlamadım 2 3 kez tekrar tekrar baktım hiç yoktu şükür, yapay zekaya sorup monitör ayarlarını yaptım 120FPS gerçekten fark ediyormuş, gözlerim şenlendi. Gigabyte M.27Up'yi bilmem ama bu monitörü kesinlikle öneririm bu fiyata bu performans çok güzel, 2 şeyden korkuyordum, ilki ölü piksel çıkması 2.si ise 27 inchin küçük görüneceğiydi ancak masa başında oynamak için en iyisi 27 imiş.
Eksi olarak hoparlörü X2W şeklinde ve zayıf kalıyor, ben Havit 772BT soundbar aldım ve AUX'la monitöre bağladım gayet memnunum.
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
uye_176520307962 Profil Resmi

1 yorum

uye_176520307962 Monitörden pek anlamam ama baya iyi renker 30 40k vermeye gerek yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
fenersun Profil Resmi

2 yorum

fenersun Ps5 için aldım
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Kerem K****** Profil Resmi

8 yorum

Kerem K****** @fenersun memnun musunuz hocam yardımcı olur musunuz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.