3.7 (3 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Var

Philips Evnia 49M2C8900/00 Monitör Fiyatları

Philips Evnia 49M2c8900/00 49" 0.03 Ms Dqhd Curved 240 Hz Oled Oyuncu Monitörü Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

48.639,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 48639.10
Philips Evnia 49" 49M2c8900 0.03Ms(Gtg) 240Hz Adaptivesync Qd-Oled Gaming Monitör(Ölü Pixel) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: APTEK

50.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 50349.00
Philips Evnia 49M2C8900/00 49" 0.03 Ms Dqhd Curved 240 Hz OLED Oyuncu Monitörü Outlet - 0,03 ms Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

51.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 51199.00
Philips Evnia 49" 49M2C8900 0.03ms(GtG) 240Hz AdaptiveSync KVM HDR400 DQHD QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Aptek Teknoloji

57.407,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 57407.17
PHILIPS 49M2C8900/00 49" OLED DUAL QHD EVNIA 240Hz

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 58009
Philips Evnia 49" 49M2C8900/00 240Hz 0,03MS Qd OLED Curved Gaming Monitör

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 57999.00
Philips Evnia 49" 49M2C8900/00 240Hz 0,03MS Qd OLED Curved Gaming Monitör

Satıcı: Aptek | 4 yorum

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 57999.00
Philips Evnia 49" 240Hz 0,03Ms QD OLED Curved Gaming Monitör

Satıcı: Aptek Teknoloji

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 57999.00
Philips Evnia 49" 49M2C8900 0.03ms(GtG) 240Hz AdaptiveSync KVM HDR400 DQHD QD-OLED Gaming Monitör

Satıcı: Aptekteknoloji

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 57999.00
Philips Evnia 49M2C8900 49″ 0.03ms 240Hz 5120x1440 AdaptiveSync OLED Gaming Monitör 57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 57999.00
Philips Evnia 49" 49M2C8900/00 0.03ms 240Hz HDMI,DisplayPort QD-OLED FreeSync Curved 4K Gaming Monitör 57.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

11 58009

Philips Evnia 49M2C8900/00 Monitör Fiyat Geçmişi

Philips Evnia 49M2C8900/00 Monitör Temel Özellikleri

Var
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Var
Yükseklik Ayarı:
Var
VESA Desteği:
Var

Philips Evnia 49M2C8900/00 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Var
• Swivel Aralığı (-) -20 º
• Swivel Aralığı (+) +20 º
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Var
• Yükseklik Ayarı Ölçüsü 120 mm
• Stant Rengi Gümüş

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 1195 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 544 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 359 mm
• Ekran Genişliği 1195 mm
• Ekran Yüksekliği 369 mm
• Ekran Derinliği 181 mm
• Ekran Ağırlığı 10.82 kg
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 13.96 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Gümüş
• Arka Kapak Rengi Gümüş
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 100x100 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 65 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 85 kWh
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

Philips Evnia 49M2C8900/00 Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Anıl Profil Resmi

339 yorum

Anıl Ya herşey çok iyide aga biraz sadece fazla mı inç olarak büyük ben kolay kolay alısamam ya 24 inç kullanıyorum 180 hz 1080 de o bile anca yeterli geliyor bana
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Burak Profil Resmi

1 yorum

Burak Samsung odyssey g9 katili. Gerçekten f/p ürünü olmuş.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.