4.0 (1 oy) / 2 yorum
Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Rampage Crimson CR25R180 Monitör Fiyatları

Rampage 25 CRIMSON CR25R180 180Hz 0.5ms (MPRT) HDMI DP Fsync G-Sync Fast IPS FHD Gaming Monitör

Satıcı: Gamers_Arena

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5009
Rampage Crimson Cr25R180 25'' 200Hz 0.5ms Csot Fast IPS FHD Freesync/G-Sync PC Flat Oyuncu Monitörü 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 4999.00
Rampage Crımson CR25R180 25" 0.5 MS 180 Hz Fsync G-Sync IPS FHD Gaming Monitör

Satıcı: mediamarkt

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 5000.00
Rampage 25" CRIMSON CR25R180 180Hz 0.5ms (MPRT) HDMI DP Fsync G-Sync Fast IPS FHD Gaming Monitör

Satıcı: MEDIAMARKT

5.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 5000.00
Rampage 25" CRIMSON CR25R180 180Hz 0.5ms (MPRT) HDMI DP Fsync G-Sync Fast IPS FHD Gaming Monitör

Satıcı: Karakaya Bilişim

5.431,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 5431.03
Rampage Crımson CR25R180 25" 0.5 MS 180 Hz Fsync G-Sync IPS FHD Gaming Monitör

Satıcı: KarakayaBilişim

5.467,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 5467.47
Rampage Crimson CR25R180 25 200Hz 0.5ms CSOT FAST IPS FHD Freesync/G-Sync PC Flat Oyuncu Monitörü

Satıcı: Rampage | 60 yorum

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 5799.00
Rampage 25" CRIMSON CR25R180 180Hz 0.5ms (MPRT) HDMI DP Fsync G-Sync Fast IPS FHD Gaming Monitör

Satıcı: Tuğra Elektronik

5.819,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 5819.03
Rampage 25" CRIMSON CR25R180 180Hz 0.5ms (MPRT) HDMI DP Fsync G-Sync Fast IPS FHD Gaming Monitör

Satıcı: ÖZKA GSM VE TEKN.MAG.

6.165,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 6165.00
Rampage Crimson Cr25r180 25" 0.5 Ms Full Hd Ips 180 Hz Oyuncu Monitörü

Satıcı: Tekno Power

6.384,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 6384.00

Rampage Crimson CR25R180 Monitör Fiyat Geçmişi

Rampage Crimson CR25R180 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Rampage Crimson CR25R180 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Versiyonu 1.4
• HDMI Giriş Adedi 2
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Versiyonu 1.2
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Tilt Aralığı (-) -5 º
• Tilt Aralığı (+) +15 º
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 558 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 426.3 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 172 mm
• Ekran Genişliği 558 mm
• Ekran Yüksekliği 347 mm
• Ekran Derinliği 45 mm
• Ekran Ağırlığı 3.15 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah & Kırmızı
• Arka Kapak Rengi Siyah & Kırmızı
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 18 kWh
• HDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) G
• HDR Güç Tüketimi (1000h) 31 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 36 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 2 W
• Yıl 2024
• Kullanım Amacı Oyun
• Barkod (EAN) 8680096133428

Rampage Crimson CR25R180 Monitör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Ivan U******** Profil Resmi

56 yorum

Ivan U******** Epey, 2 tane 2W hoparlör bulunmakta Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Ivan U******** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 9 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.