Ekran Boyutu (İnç):
Ekran Çözünürlüğü:
Ekran Teknolojisi:
IPS
Yenileme Hızı:
Tepki Süresi:
Parlaklık (Tipik):
HDMI (Type A):
Var
USB-C (Type-C):
Yok

Rampage Crimson CR27R200 Monitör Fiyatları

Rampage Crımson Cr27r200 27" 200Hz 0,5Ms Fhd Freesync/G-Sync Gamıng Monitör

Satıcı: MARKETPRO

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 5699.00
Rampage Rampage CRIMSON 27'' 200Hz 0.5ms Fast IPS FHD Dahili Hoparlör Freesync/G-Sync Flat Oyuncu Monitörü

Satıcı: Gamers Arena

6.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 6049.00
Rampage Crimson CR27R200 27" 200Hz 0.5Ms HDMI+DP HDR FullHD G-Sync FreeSync IPS Vesa Monitör

Satıcı: Gamers Arena

6.061,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 6061.53
Rampage Crimson 27' 200hz 0.5ms Fast Ips Full Hd Freesync/g-sync Pc Gaming Monitör

Satıcı: mrketpro

6.137,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 6137.07
Rampage Crimson CR27R200 27" 0.5 ms Full HD IPS 200 Hz Gaming Monitör (Siyah)

Satıcı: Gamers_Arena

6.197,13 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 6207.13
Rampage Crimson 27' 200hz 0.5ms Fast Ips Full Hd Freesync/g-sync Pc Gaming Monitör

Satıcı: Gamers_Arena

6.276,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 6276.57
Rampage Crimson 27 inç Oyun Monitörü 200Hz 0.5ms Fast IPS Full HD Çözünürlük ile G-Sync FreeSync

Satıcı: Gamers_Arena | 12 yorum

6.369,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 6369.57
RAMPAGE CRİMSON 27' 200HZ 0.5MS FAST IPS FULL HD FREESYNC/G-SYNC PC GAMİNG MONİTÖR

Satıcı: Gamers Arena

6.377,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 6377.81
Rampage 27" Crımson Cr27r200 200Hz 0,5Ms Fhd Freesync/G-Sync Gamıng Monitör

Satıcı: Gamers Arena

6.411,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 6411.60
Rampage Rampage CRIMSON 27'' 200Hz 0.5ms Fast IPS FHD Dahili Hoparlör Freesync/G-Sync Flat Oyuncu Monitörü

Satıcı: Rampage

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 6799.00
Rampage Cr27R200 Crimson 27 inç 200Hz 0.5 ms Fast IPS Full HD Freesync/G-Sync PC Flat Gaming Monitör 6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

11 6999.00
RAMPAGE CRİMSON 27' 200HZ 0.5MS FAST IPS FULL HD FREESYNC/G-SYNC PC GAMİNG MONİTÖR

Satıcı: MEDIAMARKT

7.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 7000.00
Rampage Crimson CR27R200 27" 200Hz 0.5Ms HDMI+DP HDR FullHD G-Sync FreeSync IPS Vesa Monitör

Satıcı: EnSonu

10.378,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 10378.03

Rampage Crimson CR27R200 Monitör Fiyat Geçmişi

Rampage Crimson CR27R200 Monitör Temel Özellikleri

IPS
Var
Yok
DisplayPort (DP):
Var
USB-A (Type-A) Hub:
Yok
Yükseklik Ayarı:
Yok
VESA Desteği:
Var

Rampage Crimson CR27R200 Monitör Özellikleri

EKRAN EKRAN

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• HDMI (Type A) Var
• HDMI Giriş Adedi 1
• DisplayPort (DP) Var
• DisplayPort Giriş Adedi 1
• USB-C (Type-C) Yok
• Mini DisplayPort (mDP) Yok
• DVI Yok
• D-Sub (VGA) Yok
• USB-A (Type-A) Hub Yok
• Kulaklık Çıkış (3.5mm) Var
• Ses Girişi (3.5mm) Yok
• Kensington Kilidi Var

STANT STANT

• Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt) Var
• Sağa-Sola Döndürme (Swivel) Yok
• Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) Yok
• Yükseklik Ayarı Yok
• Stant Rengi Siyah

TASARIM & BOYUTLAR TASARIM & BOYUTLAR

• Ekran Genişliği (Standlı) 558 mm
• Ekran Yüksekliği (Standlı) 426.3 mm
• Ekran Derinliği (Standlı) 172 mm
• Ekran Genişliği 558 mm
• Ekran Yüksekliği 347 mm
• Ekran Derinliği 45 mm
• Ekran Ağırlığı (Standlı) 3.1 kg
• Ön Çerçeve Tipi İnce Çerçeve
• Ön Çerçeve Rengi Siyah & Kırmızı
• Arka Kapak Rengi Siyah & Kırmızı
• VESA Desteği Var
• VESA Standardı 75x75 mm

GÜÇ GÜÇ

• SDR Enerji Tüketim Sınıfı (A-G) E
• SDR Güç Tüketimi (1000h) 21 kWh
• Güç Tüketimi (Tipik) 36 W
• Güç Tüketimi (Bekleme) 0.5 W

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Hoparlör Var
• Hoparlör Gücü (RMS) 2 W
• Yıl 2025
• Kullanım Amacı Oyun
• Barkod (EAN) 8680096144554

Rampage Crimson CR27R200 Monitör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.